prof. Dragan Vasovic

Pitajte sve o teoriji muzike i teoriji harmonike.
Odgovori
rodjak
16 basova
16 basova
Postovi: 46
Pridružio se: 12 Feb 2014, 08:19

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od rodjak »

dugmetarac78 napisao:Webmaestro MOLIM te nemoj ukloniti ovaj link dok gospodin rođak ne pogleda, pa da onda idemo dale. Hvala.
Rođače poslušaj šta dečko priča i kakao svira, pa onda pametuj i dalje ako budeš imao argumente. [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RiMDuoeX_FU[/youtube] :depkvk: PS, Što se tiče narodnjaka nevolim da se hvalim niti exponiram, al za šumadiju nisam siguran da me baš pojede, možda tebe da, al mene teško. Pozdrav i živ ti meni bio.
ne radi se samo u sumadiji dugme,kad ti budes meni to napisao sta sviras u notama i oznacio svaki triler,kad budes to odsvirao iz svakoga tonaliteta,mada je to tebi na dugmetari vrlo jednostavno,e onda možes udi u konkurenciju da možemo o tebi razgovarati i usporedivati te.Muzika nije samo triler ,mada je pakleno tezak muzika je puno toga vise
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od dugmetarac78 »

Pa s obzirom da sam završio muzičku školu, note mi i ne predstavljaju neki problem.
rodjak
16 basova
16 basova
Postovi: 46
Pridružio se: 12 Feb 2014, 08:19

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od rodjak »

dugmetarac78 napisao:Pa s obzirom da sam završio muzičku školu, note mi i ne predstavljaju neki problem.
e onda kad mi bude sta trebalo javim ti se
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od dugmetarac78 »

Ovaj link sam postavio na tvoje reči kako horvat pojede pola Balkana sa svirkom, pa sam hteo da čuješ i vidiš i da budeš realan i kažeš dal može prići ovom dečku od samo 16 godina, al realno.???????? :depkvk:
rodjak
16 basova
16 basova
Postovi: 46
Pridružio se: 12 Feb 2014, 08:19

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od rodjak »

dugmetarac78 napisao:Ovaj link sam postavio na tvoje reči kako horvat pojede pola Balkana sa svirkom, pa sam hteo da čuješ i vidiš i da budeš realan i kažeš dal može prići ovom dečku od samo 16 godina, al realno.???????? :depkvk:
dugme to je nezahvalo,jer ce mi netko napisati da ja stavim svoje snimke, ako napisem nesto o tome decku,ispast cemo iz teme ,mada vec jesmo daleko otisli..
ako mi možes daj mi link na youtub.pa cu pogledati možes miposlati na privat poruku
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od dugmetarac78 »

Stvarno nisam shvatio kakav link da ti dam za youtube, al ozbiljno,.????
rodjak
16 basova
16 basova
Postovi: 46
Pridružio se: 12 Feb 2014, 08:19

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od rodjak »

dugmetarac78 napisao:Stvarno nisam shvatio kakav link da ti dam za youtube, al ozbiljno,.????
da link -upisanu adresu gdje su njegovi snimci ili ime tog decka da ga nadem na yotube
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od dugmetarac78 »

Pa samo klikni na donji desni ugao slike od snimka koji sam postavio, i automatski će te prebaciti na Youtube, ima dosta snimaka i sa tezgi i još svašta, dečko stvarno ubija od svirke, ima i pod imenom Aleksandar Nikolić- Brajić, al to je isti momak. Veruj mi vredi poslušati. :depkvk:
rodjak
16 basova
16 basova
Postovi: 46
Pridružio se: 12 Feb 2014, 08:19

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od rodjak »

dugmetarac78 napisao:Pa samo klikni na donji desni ugao slike od snimka koji sam postavio, i automatski će te prebaciti na Youtube, ima dosta snimaka i sa tezgi i još svašta, dečko stvarno ubija od svirke, ima i pod imenom Aleksandar Nikolić- Brajić, al to je isti momak. Veruj mi vredi poslušati. :depkvk:
nasao sam,takvih imate u srbiji na bacanje,i svira dugmetaru,a to je neusporedivo s klavirkom,nije mi nista posebno iskreno ,ja inace volim drugaciju muziku,meni su pojam ljepote sviranja radojka zivkovic,pavke vlado panovic,to mi je gust slusati..i jasno tomica miljic meni najdrazi
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od dugmetarac78 »

Ma da, nema pojma. Al šta ćeš, mlad je možda i nauči.
Odgovori