prof. Dragan Vasovic

Pitajte sve o teoriji muzike i teoriji harmonike.
Odgovori
Korisnikov avatar
zvrk555
120 basova
120 basova
Postovi: 133
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od zvrk555 »

eto kad se spominje Horvat meni on također kao što je netko rekao svira bez duše i nije me se njegova svirka baš dojmila, naravno čovjek zna svirati i ima znanje da nebi ispalo da nema pojma o svirci, ali nije mi to to, sve je to nekako mehanički, Navračić je puno osjećajniji u svirci od njega.
rodjak
16 basova
16 basova
Postovi: 46
Pridružio se: 12 Feb 2014, 08:19

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od rodjak »

zvrk555 napisao:eto kad se spominje Horvat meni on također kao što je netko rekao svira bez duše i nije me se njegova svirka baš dojmila, naravno čovjek zna svirati i ima znanje da nebi ispalo da nema pojma o svirci, ali nije mi to to, sve je to nekako mehanički, Navračić je puno osjećajniji u svirci od njega.
zvrki kad ti budes znao ono sta on zna u muzici onda dolazimo masovno kod tebe da nas ucis,jel to ok?Covjeku uopce ni snimanje ni foliranje po y.tube apsloutno ne znaci nista,ima toliko svirke da mu reklama nista ne znaci.I jos nesto Horvat može odsvirati sta god hoces znaci apsolutno svaki kutaK muzike pozna
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od dugmetarac78 »

zvrk555 napisao:eto kad se spominje Horvat meni on također kao što je netko rekao svira bez duše i nije me se njegova svirka baš dojmila, naravno čovjek zna svirati i ima znanje da nebi ispalo da nema pojma o svirci, ali nije mi to to, sve je to nekako mehanički, Navračić je puno osjećajniji u svirci od njega.
Slažem se, nije poenta dal je neko bolji ili lošiji, i dali neko od nas to može odsvirati što on odsvira, ako i nemožemo i neznamo, al znamo makar čuti, i istina je da kad je makar narodnjak u pitanju, tu nema duše i što bi mi harmonikaši rekli da malo "zašećeri" nego kao po fabričkoj traci, ravno i bez osećaja. ni Š od Šumadije niti S od sevdaha. U nekim drugim stilovima možda čovek i razvaljuje, al narodnjak tanko.
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od alibaba40 »

Dugmetarac potpuno se slazem sa tobom 100% :depkvk:
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od Webmaestro »

Rodjače, kad si već krenuo sve redom da izazivaš, hajde stavi neki svoj snimak :D
rodjak
16 basova
16 basova
Postovi: 46
Pridružio se: 12 Feb 2014, 08:19

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od rodjak »

dugmetarac78 napisao:
zvrk555 napisao:eto kad se spominje Horvat meni on također kao što je netko rekao svira bez duše i nije me se njegova svirka baš dojmila, naravno čovjek zna svirati i ima znanje da nebi ispalo da nema pojma o svirci, ali nije mi to to, sve je to nekako mehanički, Navračić je puno osjećajniji u svirci od njega.
Slažem se, nije poenta dal je neko bolji ili lošiji, i dali neko od nas to može odsvirati što on odsvira, ako i nemožemo i neznamo, al znamo makar čuti, i istina je da kad je makar narodnjak u pitanju, tu nema duše i što bi mi harmonikaši rekli da malo "zašećeri" nego kao po fabričkoj traci, ravno i bez osećaja. ni Š od Šumadije niti S od sevdaha. U nekim drugim stilovima možda čovek i razvaljuje, al narodnjak tanko.
ahahaha brate pojede tebe mene i pola balkana sa svojom svirkom,ovo ti govorim jer to znam,kazem ,nije mu uopce stalo da se nekome dokazuje POGOTOVO NE nama,svirke ima tolko da ju ne stigne odraditi,znaci ne trebamu mu nikakva medijska paznja,jednostavno kompletan muzicar
rodjak
16 basova
16 basova
Postovi: 46
Pridružio se: 12 Feb 2014, 08:19

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od rodjak »

Webmaestro napisao:Rodjače, kad si već krenuo sve redom da izazivaš, hajde stavi neki svoj snimak :D
ti si totalno van teme ,ili ne razumijes o cemu se pise,nisam tema ja i moje sviranje
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od Webmaestro »

Nisi tema ti, kao što nisu ni Horvat i prof. Navračić, nego Dragan Vasović. Zato se držite teme!
rodjak
16 basova
16 basova
Postovi: 46
Pridružio se: 12 Feb 2014, 08:19

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od rodjak »

Webmaestro napisao:Nisi tema ti, kao što nisu ni Horvat i prof. Navračić, nego Dragan Vasović. Zato se držite teme!
kako nisam ja tema ,pa procitaj sta si napisao:
Rodjače, kad si već krenuo sve redom da izazivaš, hajde stavi neki svoj snimak

ako cu ja stavit snimak znaci onda sam ja tema :jdishddf:
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od dugmetarac78 »

Webmaestro MOLIM te nemoj ukloniti ovaj link dok gospodin rođak ne pogleda, pa da onda idemo dale. Hvala.
Rođače poslušaj šta dečko priča i kakao svira, pa onda pametuj i dalje ako budeš imao argumente. [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RiMDuoeX_FU[/youtube] :depkvk: PS, Što se tiče narodnjaka nevolim da se hvalim niti exponiram, al za šumadiju nisam siguran da me baš pojede, možda tebe da, al mene teško. Pozdrav i živ ti meni bio.
Odgovori