prof. Dragan Vasovic

Pitajte sve o teoriji muzike i teoriji harmonike.
Odgovori
mamula
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 16 Jun 2011, 07:57

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od mamula »

Interesantno bi bilo poimenice nabrojati koji su to sve vrhunski harmonikasi koji su izašli iz ove škole?
ilija spasojevic
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 05 Avg 2014, 23:22

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od ilija spasojevic »

rodjak napisao:
CROharmonika napisao:Znam za Nikolu Dodiga, jedan moj prijatelj ide kod njega, ali je u Banja Luci, sada svaki mjesec u Zagreb dolazi Časlav Ljubenović koji je također učenik famoznog Vasketa, samo sto je dosta skup, makar nije ni to problem jer harmonika mi je sve na svijetu i neće mi biti problem odvojiti novce, nego sam mislio kad već učim da učim od najboljeg. U susjednom selu živi po mom skromnom mišljenju najbolji hrvatski harmonikaš Miroslav Navračić pa mogu i kod njega, ali tek sa završenom srednjom glazbenom školom, tako da moram pričekati još tri godine. Molio bih vas sve da me uputite kod koga je najbolje učiti narodnu glazbu cijelog Balkana puno bi mi značilo, isprike na malo dužem odgovoru i lijep pozdrav.
gle ovako,postoji tu nesto..naime sta ti vrijedi da ides i kod naj naj veceg majsotora ako ti on ne zna pokazati.Ljudi su isli kod pavketa placali instrukcije 100 eura i opet nista nisu naucili..pavke ,tako kazu ode u drugu sobu dok oni sviraju,ima ih ih nekad i dva tri odjednom...i svi su na jednom satu..zato ti je moj savjet ,možda nadi nekoga tko i nije tako razvikan,neki decko sto svira gaze lokalni majstor..sta se tice ljubenovica mani ga se,za njega kazu da je on najveci antitalenat za harmoniku i cini mi se da je glazbeno nespismen,-tako kazu
Poštovani kolega,
kako se može za dvostrukog pobjednika Soko Banje (Otvoreno prvenstvo ex. Jugoslavije u harmonici) može reći da je antitalenat i glazbeno nepismen?
Što se tiče cijene Časlav uopće nije skup. Na jednom dolasku u školu ostaje se od 3 do 4 školska sata, odnosno dok se jedna numera ne savlada. Informacije možete dobiti na telefon 091 380 3333. Možete i doći da se osobno uvjerite u vjerodostojnost ovih riječi.
Lijepo Vas pozdravljam...
petar3petar
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 536
Pridružio se: 02 Jul 2011, 23:23

Re: prof. Dragan Vasovic

Post od petar3petar »

ilija spasojevic napisao:Znam za Nikolu Dodiga, jedan moj prijatelj ide kod njega, ali je u Banja Luci, sada svaki mjesec u Zagreb dolazi Časlav Ljubenović koji je također učenik famoznog Vasketa, samo sto je dosta skup, makar nije ni to problem jer harmonika mi je sve na svijetu i neće mi biti problem odvojiti novce, nego sam mislio kad već učim da učim od najboljeg. U susjednom selu živi po mom skromnom mišljenju najbolji hrvatski harmonikaš Miroslav Navračić pa mogu i kod njega, ali tek sa završenom srednjom glazbenom školom, tako da moram pričekati još tri godine. Molio bih vas sve da me uputite kod koga je najbolje učiti narodnu glazbu cijelog Balkana puno bi mi značilo, isprike na malo dužem odgovoru i lijep pozdrav.
Kod Nikole ide više učenika iz Zagreba i on sustavno provodi Vasovićevu tehniku sviranja, dakle od početka.
Cijenu ne znam ali mislim da nije pretjerana a znam i to da se sprema da bi dolazio i u Zagreb.
Kontaktiraj njega ili nekoga koji odlazi k njemu za točne informacije, no mislim da nije nužno da si natovariš na vrat uz sve obaveze još i to.
Treba to sve kvalitetno "prožvakati" da se uloženi novac isplati.
Odgovori