trebam knjige od albin fakin

Pitajte sve o teoriji muzike i teoriji harmonike.

Nema harmoniku
Pridružio se: 26 Okt 2014, 21:20
PostPoslato: 08 Apr 2016, 11:23
Postovanje svima,meni trebaju knjige 1,3,4 ako moze netko da mi kaze gdje nabaviti/skinuti te kjnige. hvala :)

Nema harmoniku
Pridružio se: 19 Jun 2011, 18:13
PostPoslato: 10 Apr 2016, 11:32
Pravila foruma ne dozvoljavaju postavljanje zivih linkova, pa evo jedino savjet da kucas u Google "albin fakin free download" i ukazace se dosta linkova. Ako nemas iskustva sa skidanjem fajlova mozda ces se morati namuciti posto za besplatno preuzimanje skoro svaki zahtijeva neku caku npr. moraces mozda sacekati 30-ak sekundi ili unijeti tzv "captcha code" ili pretrpiti odredjen broj reklama ili ce te pokusati zavesti da skines njihov media-pleyer ili neku kombinaciju od navedenog i sl.
Puno uspjeha u preuzimanju i vjezbi!
Korisnikov avatar
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
PostPoslato: 10 Apr 2016, 12:16
Postoji i varijanta da se originalne (polovne) knjige nadju i kupe preko oglasa, ništa lepše nego kada se u rukama ima original ;)

Nema harmoniku
Pridružio se: 27 Dec 2011, 01:46
PostPoslato: 15 Maj 2016, 14:16
Kako je ovaj forum nekad bio moćan sve si živo mogo skinuti i sreća je da sam dosta dobrih knjiga ufatio dok nisu došle neke proklete zabrane. Naučiti nešto ne smije biti zabranjeno na bilo koji način!!!

ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
PostPoslato: 15 Maj 2016, 15:05
trulex je napisao:Kako je ovaj forum nekad bio moćan sve si živo mogo skinuti i sreća je da sam dosta dobrih knjiga ufatio dok nisu došle neke proklete zabrane. Naučiti nešto ne smije biti zabranjeno na bilo koji način!!!

"Zahvalite" ratislavu blagojeviću sto je sada tako.

Povratak na Teorijski deo