Harmonika dugmetara praktični i teorijski deo

Pitajte sve o teoriji muzike i teoriji harmonike.
Odgovori
NemanjaGL
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 16 Dec 2019, 23:48

Harmonika dugmetara praktični i teorijski deo

Post od NemanjaGL »

Trenutno nisam u situaciji da plaćam časove harmonike. Voljan sam da učim i da vežbam. Imate li neke savete za dugmetaru, kako da skinem neka kola (Užičko, Tigar kolo itd.), da naučim note i ostale bitne stvari. Pozdrav
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Harmonika dugmetara praktični i teorijski deo

Post od Dallape 1960 »

Iscitaj forum detaljno. Imas sve napisano. Sto se tice tutorijala na y.t ih ima vise za klavirnu harmoniku. Ne znam odakle si, ali mozda ima u blizini neko voljan da ti pomogne bez nadoknade kao pocetniku, to bi bilo idealno. Ako smo blizu pomoci cu ti rado bez nadoknade sta god te zanima ako si voljan da vezbas i ucis. Pozdrav.
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Harmonika dugmetara praktični i teorijski deo

Post od Dallape 1960 »

P.s tutorijala ima svakakvih, ali znatno vise katastrofalnih, nekad vise mogu da odmognu, nego da pomognu.
nesa2409
16 basova
16 basova
Postovi: 17
Pridružio se: 07 Feb 2020, 21:39

Re: Harmonika dugmetara praktični i teorijski deo

Post od nesa2409 »

najbolje je da ideš na časove kod nekog proverenog majstora harmonike!
klipovi na youtube i nisu baš sigurni, tu može svako svašta da snimi i postavi tako da može i da ti odmogne!
pozz
NemanjaGL
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 16 Dec 2019, 23:48

Re: Harmonika dugmetara praktični i teorijski deo

Post od NemanjaGL »

Dallape 1960 napisao: 29 Jan 2020, 22:23 Iscitaj forum detaljno. Imas sve napisano. Sto se tice tutorijala na y.t ih ima vise za klavirnu harmoniku. Ne znam odakle si, ali mozda ima u blizini neko voljan da ti pomogne bez nadoknade kao pocetniku, to bi bilo idealno. Ako smo blizu pomoci cu ti rado bez nadoknade sta god te zanima ako si voljan da vezbas i ucis. Pozdrav.
Izvinjavam se sto odgovaram ovako kasno. U Beogradu zivim, na Karaburmi. Nisam trenutno u finansiskoj situaciji da placam casove, pa bi mi bilo bas drago ako ste blizu. Pozdrav
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Harmonika dugmetara praktični i teorijski deo

Post od Dallape 1960 »

Nazalost kolega daleko smo, a rado bih ti pomogao. Nadam se da ce se javiti neko sa foruma ko zivi i radi u Beogradu.
Odgovori