pomoci pri ucenju

O tehnici sviranja.
Odgovori
Klingerit
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 25 Dec 2011, 21:05

pomoci pri ucenju

Post od Klingerit »

novi sam na forumu i htio bi naucit svirat ali neznam note pa ako bi mi neko mogo snimit par kola usporeno samo da polovam malo...frend mi je pokazival osnove i naucil me nekolko pjesmi i kola ali je problem kaj u blizini nemam nikoga ko bi me mogo naucit... unaprijed hvala
Korisnikov avatar
ArminR
16 basova
16 basova
Postovi: 19
Pridružio se: 19 Feb 2012, 20:15

Re: pomoci pri ucenju

Post od ArminR »

Klingerit napisao:novi sam na forumu i htio bi naucit svirat ali neznam note pa ako bi mi neko mogo snimit par kola usporeno samo da polovam malo...frend mi je pokazival osnove i naucil me nekolko pjesmi i kola ali je problem kaj u blizini nemam nikoga ko bi me mogo naucit... unaprijed hvala
Prvo trebaš početi sa lakšim pjesmama, pa onda poslije sa težim i bržim, bar se tako radi u muzičkoj školi :)
Dusan Milke
16 basova
16 basova
Postovi: 33
Pridružio se: 17 Dec 2012, 21:45
Lokacija: Cvetojevac

Re: pomoci pri ucenju

Post od Dusan Milke »

Mozes i da ucis preko midi fajlova, pa kasnije kada udjes u fazon skidadjes pesme na sluh bez problema...

Ipak, moj savet ti je da nadjes dobrog ucitelja, jer ces tako i brze, a i mnogo kvalitetnije nauciti da PRAVILNO sviras. Ovo ti govorim iz iskustva jer sam ja samouk i znam koliko je tesko uciti se sam...a kada se sam ucis tu se pojavljuju mnoge greske, i u prstoredu, i u melodiji, i u basovima......... :ijuju:

Srecno sa sviranjem :svirac:
Odgovori