chemist

Ovde možete otvoriti temu sa snimcima vaše svirke.
Pravila foruma
Kada postavljate temu sa snimcima vaše svirke naslov teme treba da nosi vaše korisničko ime na forumu. Svaki član može da ima samo jednu temu u kojoj će postavljati sve svoje snimke.
Odgovori
chemist
120 basova
120 basova
Postovi: 170
Pridružio se: 03 Apr 2012, 16:36

chemist

Post od chemist »

Evo i mog skromnog doprinosa sa Weltmeister Consonom...snimci su napravljeni krajem prosle godine i homoljski vez ovih dana, audio zapis (Guerrini 4)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rs-LUdbd3aI[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hkc9wtenD_E[/youtube]

http://soundcloud.com/srdjan-zivkovic/s ... oljski-vez
Poslednja izmena od chemist u 09 Jul 2012, 17:55, izmenjeno 5 puta ukupno.
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Milanovo kolo

Post od Dallape 1960 »

:asdfnjo: :asdfnjo: :asdfnjo: Ovo se Pavke sakrio iza kamere pa svira.. :D :svirac: Stvarno druze svaka cast.. s obzirom na harmonicicu PERFEKTNO ! Ziv bio
chemist
120 basova
120 basova
Postovi: 170
Pridružio se: 03 Apr 2012, 16:36

Re: Milanovo kolo

Post od chemist »

Hvala, lepo je cuti takve komplimente, ali je ipak Pavke neprevazidjen :svirac:
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Milanovo kolo

Post od Bata Kanda 73 »

Ma ono jeste Pavke ziva legenda ali si ti ODLICAN! Super,vrlo-vrlo lepo i tehnicki i melodijski i...svakojako a i Consona se javlja bas lepo.Sve cestitke na dobroj tj.odlicnoj svirci! :jdishddf: Samo tako nastavi.Sve najbolje! :svirac:
chemist
120 basova
120 basova
Postovi: 170
Pridružio se: 03 Apr 2012, 16:36

Re: Milanovo kolo

Post od chemist »

Hvala Bata Kando...nemam ja nekih velikih ambicija...odrzavam samo ono sto sam ranijim radom stekao...a za veca dela treba manje godina i rad sa nekim harmonikasem :svirac:
Zamolio bih Bata Kandu da mi ostavi neki kontakt...jos uvek ne mogu da slaljem poruke :pudc8:
Korisnikov avatar
zvrk555
120 basova
120 basova
Postovi: 133
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Milanovo kolo i valcer

Post od zvrk555 »

svaka čast majstore predobra ti je svirka, :ijuju: :ijuju: :ijuju:
kad neko kaže da za dobru svirku treba vrhunska harmonika ovo je živi dokaz nevjerodostojnosti te teorije
ja mislim da bi ti dobro svirao i na valjku za tijesto :depkvk:
Tomina
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 388
Pridružio se: 08 Sep 2011, 11:35

Re: Milanovo kolo i valcer

Post od Tomina »

vauuu, svaka čast.

Koliko ti je trebalo da ovako istreniraš to milanovo kolo?
chemist
120 basova
120 basova
Postovi: 170
Pridružio se: 03 Apr 2012, 16:36

Re: Milanovo kolo i valcer

Post od chemist »

Hvala na pozitivnim komentarima.....Pavkovic je oduvek bio moj idol i prvo sa cim sam se susreo je bilo njegovo notalno izdanje "Odabrana kola". Kola su originalno napisana, mada ima nekih finesa koje on ne izvodi kako je napisano na notama..cak i prstored nije svuda napisan onako, kako on stvarno izvodi...ali sve u svemu note su jako dobre, a neke sitnice se mogu i po sluhu iskorigovati. Odavno sviram Milanovo kolo...za njega i ostala Pavkoviceva kola potreban je dobar prstored, dobro uvezban ukras (triler) 4 i 5 prstom i jos bolja harmonika :D
Korisnikov avatar
Ukika
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 400
Pridružio se: 20 Mar 2011, 19:38

Re: Milanovo kolo i valcer

Post od Ukika »

bravo majstore! Svaka čast, kad sam ranije merkao neku consonu, pa sam tražio malo po YT i naišao sam na ove snimke i divio se.. drago mi je što smo se sreli ovde..
chemist
120 basova
120 basova
Postovi: 170
Pridružio se: 03 Apr 2012, 16:36

Re: Milanovo kolo i valcer

Post od chemist »

Hvala, drago je i meni da sam ovde, na ovako lepo organizovanom sajtu... i da sam sa pravim ljubiteljima harmonike. :jdishddf:
Odgovori