chemist

Ovde možete otvoriti temu sa snimcima vaše svirke.
Pravila foruma
Kada postavljate temu sa snimcima vaše svirke naslov teme treba da nosi vaše korisničko ime na forumu. Svaki član može da ima samo jednu temu u kojoj će postavljati sve svoje snimke.
Odgovori
chemist
120 basova
120 basova
Postovi: 170
Pridružio se: 03 Apr 2012, 16:36

Re: chemist

Post od chemist »

Hvala, mada ja sam samokritican i smatram da uvek moze bolje ;), ali posto sam i ja kao i vecina forumasa ovde, amater i bez ucitelja sam to postigao...zadovoljan sam, a komplimenti kolega uvek prijaju :D
chemist
120 basova
120 basova
Postovi: 170
Pridružio se: 03 Apr 2012, 16:36

Re: chemist

Post od chemist »

Evo jos nesto od mene, Pavketovo...Ljubisino kolo :svirac:
https://soundcloud.com/srdjan-zivkovic/ljubisino-kolo
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: chemist

Post od srks69 »

Odlično kao i uvek. :D
chemist
120 basova
120 basova
Postovi: 170
Pridružio se: 03 Apr 2012, 16:36

Re: chemist

Post od chemist »

Hvala srks69 :)
Korisnikov avatar
skylionM
120 basova
120 basova
Postovi: 142
Pridružio se: 08 Apr 2013, 23:56
Kontakt:

Re: chemist

Post od skylionM »

Dobar majstore!! To je to, bolje ne treba (a i ne može mnogo bolje ;) )

e sad za snimak, ne znam kako snimaš, ali sam pod utiskom da u obradi malo više pojačaš "treble" i bas, a srednje tonove spustiš...jbmliga, možda lupetam jer se u obrade zvuka ne razumem mnogo, samo ono što čujem, ali tako mi se čini, jer i ja tako podešavam ekvilajzere kad slušam muziku. to daje rezak zvuk harmonike i puniji bas, ali tvoja harmonika ima jednu kabinu i musete zvuči mnogo oštro, ja bih za nijansu toplije, tj. smanjio treble..
ali ovo nema veze sa svirkom, odsvirao si profi kao i uvek :-)

pozdrav prijatelju :ijuju:
chemist
120 basova
120 basova
Postovi: 170
Pridružio se: 03 Apr 2012, 16:36

Re: chemist

Post od chemist »

Hvala Miki, tek kad sam snimio i uporedio sa originalom video sam da sam nesto brze odsvirao...bilo bi jos cistije da sam bio malo sporiji....a inace nisam ga ovog puta doradjivao...to je izvorni snimak..poslednja dva dela su violin i oboa...Sa cackanjem ekvilajzera, jeste topliji zvuk, lepse je :) . U pocetku sam video klipove snimao i doterivao zvuk...u drugoj fazi samo audio, sa doterivanjem, a evo poslednjih par kola, audio, bez ikakvih obrada..nestala motivacija :D
chemist
120 basova
120 basova
Postovi: 170
Pridružio se: 03 Apr 2012, 16:36

Re: chemist

Post od chemist »

Veliki pozdrav Miki :pozdrav:
chemist
120 basova
120 basova
Postovi: 170
Pridružio se: 03 Apr 2012, 16:36

Re: chemist

Post od chemist »

Evo jos nesto od mene....Narodno oro i Rumunska pesma, ali ovog puta u kombinaciji registara Basson, Sopran sa malo eha :D
https://soundcloud.com/srdjan-zivkovic/ ... nska-pesma
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: chemist

Post od srks69 »

Bravo imenjače. Narodno oro odlično, Rumunska pesma, malo s početka, po koja rupica u trilerima (mogla bi se čačkalica provući ;) ) a nastavak super.
Naravno nećeš ovo uzeti kao neku veliku primedbu, pogotovo ne od mene :ijuju: , malo ćaskamo...nešto nam je forum ofalio :svirac:
chemist
120 basova
120 basova
Postovi: 170
Pridružio se: 03 Apr 2012, 16:36

Re: chemist

Post od chemist »

Hvala imenjace, svaki kometar je dobro dosao bilo kriticki ili pohvalni...ne moze da steti...ima tu ne zavrsenih trilera (promrljanih) i jos po koja "sitnica" ..... svestan sam toga:D ....sve to pravi razliku izmedju amaterskog i profi sviranja... U svakom slucaju moze uvek bolje :D
Odgovori