VPValter

Ovde možete otvoriti temu sa snimcima vaše svirke.
Pravila foruma
Kada postavljate temu sa snimcima vaše svirke naslov teme treba da nosi vaše korisničko ime na forumu. Svaki član može da ima samo jednu temu u kojoj će postavljati sve svoje snimke.
Odgovori
Korisnikov avatar
VPValter
16 basova
16 basova
Postovi: 20
Pridružio se: 20 Dec 2012, 01:55
Lokacija: Beograd
Kontakt:

VPValter

Post od VPValter »

Kao što rekoh na temi za predstavljanje, svirao sam sve i svašta.
Na svom SoundCloud profilu imam neke snimke, jednu kompoziciju sa koncerta na faksu - "Romansa" F. Angelisa, onda tri francuska šansona i par poznatih stvari od Piazzolle:
https://soundcloud.com/vladimir-peri

Na YouTube kanalu osim toga imam svakakve snimke, zezancije, eksperimentisanja, gluposti...
http://www.youtube.com/zvucnjak

Što se narodnjaka i domaće muzike tiče nemam ništa osim nekog ne-baš-kvalitetnog snimka na YouTubeu sa neke žurke u Bratislavi, ali počinjem ponovo da vežbam u poslednje vreme tako da možda i bude neki.
Bokic
96 basova
96 basova
Postovi: 108
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Svašta nešto od mene

Post od Bokic »

Pozdrav, Vladimire.
Lepo sviras, samo napred.
Korisnikov avatar
VPValter
16 basova
16 basova
Postovi: 20
Pridružio se: 20 Dec 2012, 01:55
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Svašta nešto od mene

Post od VPValter »

Hvala puno!

Da se ja pitam bilo bi ih još više nego slabo sviram od kako sam se vratio u Srbiju, nemam ekipu, slabo poznajem ljude, itd... :?
Dusan Milke
16 basova
16 basova
Postovi: 33
Pridružio se: 17 Dec 2012, 21:45
Lokacija: Cvetojevac

Re: Svašta nešto od mene

Post od Dusan Milke »

Dobar ti je onaj mali dugmetarski organo, extra izgleda, a i ti extra sviras :svirac:

Samo nastavi majstore, odlicno!
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Svašta nešto od mene

Post od dugmetarac78 »

VPValter. Prijatelju jel onaj master spajaš samo na drugu klavijaturu ili postoji opcija da se nekako spoji na PC. + neki program za to??? Pozdrav
Korisnikov avatar
zex
120 basova
120 basova
Postovi: 191
Pridružio se: 20 Nov 2011, 14:21
Lokacija: Beograd

Re: Svašta nešto od mene

Post od zex »

Svaki master se obicno spaja MIDI kablom na drugu klavijaturu, samim tim moze da se spoji i sa PC-jem ali MIDI-USB kablom. :) Pozdrav!
Korisnikov avatar
VPValter
16 basova
16 basova
Postovi: 20
Pridružio se: 20 Dec 2012, 01:55
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Svašta nešto od mene

Post od VPValter »

Hvala svima na komplimentima.
dugmetarac78 napisao:VPValter. Prijatelju jel onaj master spajaš samo na drugu klavijaturu ili postoji opcija da se nekako spoji na PC. + neki program za to??? Pozdrav
Noviji masteri imaju mogućnost USB konekcije i oni obično dolaze u paketu sa odgovarajućim softverom.
Inače, generalno ti treba neka vrsta MIDI interfejsa da bi povezao MIDI na PC... Ja sam koristio npr. ovo, ali ima mali milion raznih uređaja, tu je dobra stvar što imaš karticu kao i drajvere baš za tu namenu, tako da možeš lepo da podesiš latencije da ti ne bi kasnio signal sa MIDI uređaja... To je bila večita mora kod ranijih PC-ja, mada mislim da su u današnje vreme dovoljno jaki pa i ona USB varijanta može lepo da radi, ne znam, nisam pokušavao...
Korisnikov avatar
VPValter
16 basova
16 basova
Postovi: 20
Pridružio se: 20 Dec 2012, 01:55
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: VPValter

Post od VPValter »

U poslednje vreme sviram tango (uglavnom Piazzollu) sa nekim kolegama, evo naše FB strane gde možete i da čujete par stvari... http://on.fb.me/VdpOIQ
Imali smo nedavno i koncert u Domu kulture Studentski grad, biće uskoro i neki snimak odatle...
stefan89
16 basova
16 basova
Postovi: 41
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: VPValter

Post od stefan89 »

Ja mogu samo da sanjam ovako da odsviram :oops:
Svaka cast
Odgovori