MladenNedHarmonikas

Ovde možete otvoriti temu sa snimcima vaše svirke.
Pravila foruma
Kada postavljate temu sa snimcima vaše svirke naslov teme treba da nosi vaše korisničko ime na forumu. Svaki član može da ima samo jednu temu u kojoj će postavljati sve svoje snimke.
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: MladenNedHarmonikas

Post od Shop »

E ovde obratite paznju na Cergarovu levu ruku!Ne mislim na basove vec na meh,kako se svira ritmicki...Ovo je dobar primer
MladenNedHarmonikas
Nema harmoniku
Postovi: 10
Pridružio se: 07 Jan 2015, 13:29

Re: MladenNedHarmonikas

Post od MladenNedHarmonikas »

Pozdrav kolega Shop obraticu paznju na te stvari. ovo je bio ne spreman snimak. Harmonika je (Lucchini stradela super king 2+2 italijanska) i profesionalna je... Mozda zbog kvaliteta snimka stices ustisak da ne radi i zvuci dobro..... Puno pozdrava za sve i hvala na svim komentarima sve pouke i sugestije pametnom coveku znace i obraca paznju na njih,zato sam i postavio snimak...uskoro ce te cuti jos mojih snimaka a za neko vreme izdajem svoje kolo pa mocicete da cujete i njega. jos jednom svako dobro svima na forumu. i izuzetno je dobra stvar ceo sajt i trebalo bi vise ljudi da se javlja.. Ja inace sam pravio pauzu u sviranju harmonike sada poslednje dve tri godine aktivno vezbam i sviram imam svoj bend ORIJENT BEND ima nekoliko snimaka na Youtube za sada. Sviram harmoniku iz ljubavi prema instrumentu i muzici,izuzetno volim i cenim taj instrument bilo klavirna koju ja sviram bilo dugmetara koja mi se isto izuzetno svidja... Ne bavim se samo muzikom radim u jednoj austrijskoj kompaniji i uskoro diplomiram kao ing.prehrambene tehnologije... imam 27 godina... puno pozdrava...
MladenNedHarmonikas
Nema harmoniku
Postovi: 10
Pridružio se: 07 Jan 2015, 13:29

MladenNedHarmonikas

Post od MladenNedHarmonikas »

Pozdrav svima, evo kao sto sam i obecao postavljam vam da cujete moje kolo. :svirac:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Fl3Y3RrbtmA[/youtube]
:ijuju:
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: MladenNedHarmonikas

Post od Shop »

Kasnis kolega,ja ga cuo jos pre dva dana....Cim ga Koksi postavio :D :D :ijuju:


Odlicno,svaka cas... :svirac: :pozdrav:


pozdrav
MladenNedHarmonikas
Nema harmoniku
Postovi: 10
Pridružio se: 07 Jan 2015, 13:29

Re: MladenNedHarmonikas

Post od MladenNedHarmonikas »

Hvala kolega... Puno pozdrava.. Sve najbolje. Kako je kod vas jel ima posla? Gledao sam pre nekog vremena tvoje snimke super su...
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: MladenNedHarmonikas

Post od Shop »

Hvala ti puno....Pa posla sad slabije,malo neka kafanica ili proslava!Takvi su sad meseci,naj gori u godini...Ali bice ja se nadam,tamo od aprila,maja!


pozdrav
MladenNedHarmonikas
Nema harmoniku
Postovi: 10
Pridružio se: 07 Jan 2015, 13:29

Re: MladenNedHarmonikas

Post od MladenNedHarmonikas »

Pa da tako ide sad ovih meseci.... Mozes da me nadjes ako imas profil na fb Mladen Nedeljkovic (Nis)
Poz
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: MladenNedHarmonikas

Post od Webmaestro »

Dve teme spojene u jednu, da se ne duplira.
Sve pohvale za kolo i izvodjenje :svirac:
MladenNedHarmonikas
Nema harmoniku
Postovi: 10
Pridružio se: 07 Jan 2015, 13:29

Re: MladenNedHarmonikas

Post od MladenNedHarmonikas »

Hvala puno trudim se i vezbam. Izuzetno volim harmoniku kao instrument i sviram iz cistog zadovoljstva :svirac:
odlican je ovaj sajt ima puno kompetentnih ljudi i dobrih harmonikasa. Trebalo bi da bude vise javljanja,razmene iskustava,druzenja upoznavanja jer svi se mi znamo iz vidjenja sa youtuba ko ima snimke i trebalo bi da budemo u kontaktu jer nikad se nezna kada ce i gde nekog put da nanese. Puno pozdrava svima i sve najbolje. Uskoro jos mojih snimaka i tema. :ijuju:
Odgovori