greedyf00x

Ovde možete otvoriti temu sa snimcima vaše svirke.
Pravila foruma
Kada postavljate temu sa snimcima vaše svirke naslov teme treba da nosi vaše korisničko ime na forumu. Svaki član može da ima samo jednu temu u kojoj će postavljati sve svoje snimke.
Odgovori
Korisnikov avatar
greedyf00x
16 basova
16 basova
Postovi: 16
Pridružio se: 28 Sep 2013, 15:12

greedyf00x

Post od greedyf00x »

Pozdrav ljudi! :) Mene bi verovatno trebalo da bude sramota od vas koji kidate kako svirate :svirac: , sto zapravo i jeste tako, jeste me sramota, ali bih cisto hteo da cujem vase kritike i savete! :) Volim dosta da sviram harmoniku, ali nazalost, moji nikada nisu imali uslova da me daju da se muzicki obrazujem, pa sam s toga ostao muzicki relativno nepismen. Vecinu melodija skidam na sluh, a pratnju posle razlazem i ubadam, obzirom da harmoniju ne znam. Svestan sam da je ovo goli ocaj za vas, ali eto, za pocetak sam snimio neke dve stvari, pa mi vi kazite sta mislite. Hvala unapred na svakom misljenju i kritici i sve najbolje! :)

https://soundcloud.com/user653994927/crven-konac

https://soundcloud.com/user653994927/emkino-kolo
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: greedyf00x

Post od Webmaestro »

Samo vežbaj, uči svakog dana, i biće sve bolje i bolje. Sviraš s' dušom, to se čuje i to je odlično, samo još tehnike i samo napred! :svirac:
Korisnikov avatar
greedyf00x
16 basova
16 basova
Postovi: 16
Pridružio se: 28 Sep 2013, 15:12

Re: greedyf00x

Post od greedyf00x »

Hvala puno na komentaru! :) Trudicu se da unapredim sto vise vestinu, skoro svakodnevnom vezbom! Hvala Vam jos jednom!
Korisnikov avatar
skylionM
120 basova
120 basova
Postovi: 142
Pridružio se: 08 Apr 2013, 23:56
Kontakt:

Re: greedyf00x

Post od skylionM »

Sramota je da se ukrade, da se laže, nije sramota da neko voli harmoniku i trudi se da je sam nauči ;) To važi za svakoga ko želi da postavi svirku ovde!
Ako svirkaš za svoju dušu i za društvo kad se skupite uz roštilj, ovo je sasvim dobro :)
Uz vežbu i dobru literaturu (bez učitelja, jer časovi koštaju), može i dosta bolje, a to zavisi od tvoje volje i želje. Dok te drže ljubav i volja, samo "cepaj"
pozzz
Korisnikov avatar
greedyf00x
16 basova
16 basova
Postovi: 16
Pridružio se: 28 Sep 2013, 15:12

Re: greedyf00x

Post od greedyf00x »

Hvala SkylionM, odprilike tako kad se drustvo skupi i sviram pred nekim samo... :) A generalno, najvise sam, u sobi, za svoju dusu, zato sto volim tu muziku i taj zvuk! :) Uzecu nesto i od literature, svakako, ali je malo veci problem sto ni notne zapise ne znam bas da citam tecno... Note znam da raspoznam, ali nista vise od toga :/
Korisnikov avatar
greedyf00x
16 basova
16 basova
Postovi: 16
Pridružio se: 28 Sep 2013, 15:12

Re: greedyf00x

Post od greedyf00x »

Evo jos jednog pokusaja svirke jedne lepe pesme :) Cisto da se javim da jos nisam odustao i da jos vezbam, i dalje sam, doduse :svirac:

https://soundcloud.com/user653994927/za ... di-pokusaj
Odgovori