DRAGANKOSTIC

Ovde možete otvoriti temu sa snimcima vaše svirke.
Pravila foruma
Kada postavljate temu sa snimcima vaše svirke naslov teme treba da nosi vaše korisničko ime na forumu. Svaki član može da ima samo jednu temu u kojoj će postavljati sve svoje snimke.
DRAGANKOSTIC
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 10 Mar 2011, 22:03

DRAGANKOSTIC

Post od DRAGANKOSTIC »

Ovo je kompozicija sa albuma Lela Nike,verovatno vecem delu harmonikasa dobro poznat, a zove se
Breaza si hora de romanaesca.
Veliki pozdrav postovaocima balkanske muzike.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dZnuPx2chk0[/youtube]
Korisnikov avatar
accordionist
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 543
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Pozdrav postovaocima balkanske muzike

Post od accordionist »

Pozdrav Dragane. Vec sam ranije slusao tvoje snimke na YouTube, i mogu samo da kazem: bravo, svaka cast! Savrseno cista i precizna svirka.
DRAGANKOSTIC
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 10 Mar 2011, 22:03

Ljubiteljima balkanske muzike

Post od DRAGANKOSTIC »

Pozdrav svim forumasima,ja sam nov na ovom sajtu,ali se nadam da cu dati doprinos,harmonici,kolegama,a posebno ocuvanju nase tradicije.
Evo jednog snimka ,gde sam svirao splet koji se nalazi na albumu Ljubise Pavkovica,Savino kolo-Radojke Zivkovic i Sirba Holteneasca sa albuma Lela Nike.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tLQCJ_YhOEs[/youtube]
DRAGANKOSTIC
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 10 Mar 2011, 22:03

Re: Pozdrav postovaocima balkanske muzike

Post od DRAGANKOSTIC »

Hvala lepo. Nadam se da cete mi pomoci da se snadjem na ovom forumu. Veliki pozdrav !
Korisnikov avatar
accordionist
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 543
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Ljubiteljima balkanske muzike

Post od accordionist »

Dobrodosao ;)
Korisnikov avatar
accordionist
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 543
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Pozdrav postovaocima balkanske muzike

Post od accordionist »

Sve sto treba - tu smo.
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Ljubiteljima balkanske muzike

Post od micha56 »

Dobrodosao na forum i svakako da imas mnogo toga da doprineses radu foruma i kazes ovde sa ovakvom svirkom.

Pozzz.
svetabor030
Nema harmoniku
Postovi: 7
Pridružio se: 26 Mar 2011, 00:37

Re: Pozdrav postovaocima balkanske muzike

Post od svetabor030 »

DRAGE KOLEGE ! PRJATELJI I POSTOVAOCI HARMONIKE !
i ja sam ovde nov svidja mi se sve i sve je ok medjutim jos neznam da koristim sajt da se ukljucim u diskusiju o bilo kojoj temi sto se tice narodne muzike. nadam se da ce te mi pomoci u ovome da se snadjem.poz.
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Pozdrav postovaocima balkanske muzike

Post od micha56 »

@svetabor030
Dobrodosao na forum.
Nisi mi dovoljno jasan - pitanje je kako da se ukljucis u diskusiju o bilo kojoj temi sto se tice narodne muzike.
Pa evo bas ovako kako si i ostavio ovu poruku - odes na odredjenu temu - procitas je i na kraju imas ikonicu ODGOVOR - pritisnes je i napises sta imas da kazes na toj temi. Ukoliko tema ima vise stranica - gore na pocetku ili na kraju desno imas stranice u kvadraticima - kliknes na odredjenu stranicu i svaku posebno mozes da otvoris.

Ajd' prvo (nije moranje) idi na temu predstavljanja (viewtopic.php?f=38&t=168) i tu nam se predstavi, a onda ti predlazem da prvo malo izcitas vecinu tema koje te interesuju - pa kreni i da odgovaras na odredjene teme.

Pozdrav.
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Pozdrav postovaocima balkanske muzike

Post od Bata Kanda 73 »

Dobro nam dsli novi clanovi! Veoma mi je drago sto sve veci br.ljudi,ljubitelja harmonike i prave muzike posecuje ovaj forum i postaje njegov clan! Poseban pozdrav komsiji (buduci da su Prokiplje i Nis bas blizu :) )DRAGANKOSTIC,i svaka cast na umecu i veoma lepoj svirci! Pozdrav!
Odgovori