MladenIsakovic

Ovde možete otvoriti temu sa snimcima vaše svirke.
Pravila foruma
Kada postavljate temu sa snimcima vaše svirke naslov teme treba da nosi vaše korisničko ime na forumu. Svaki član može da ima samo jednu temu u kojoj će postavljati sve svoje snimke.
MladenIsakovic
120 basova
120 basova
Postovi: 212
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Re: MladenIsaković

Post od MladenIsakovic »

Hvala, Boki. Verujem da hoće, ustvari već jesu, sinoć mi negde pred ponoć došlo, pa sam svirao onako za sebe, i prijalo mi je :)
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: MladenIsaković

Post od micha56 »

Aha - sviraj oko ponoci dok te ne izbace iz kuce. Ako si zenjen - prvo ce zena da "baci cifte", a onda i drugi iz kuce, bez obzira kako i sta sviras. Ha, ha .... Salim se.

Veruj mi, koliko puta mi se desilo da mi komsije kazu - mnogo lepo sviras, ali nas nervira sto to po nekad radis u nedobo (obicno oko ili iza ponoci), a posebno nas nervira kad ucis novo kolo ili pesmu, pa to ponovis po 100 puta.
Ja sam uvek ziveo u kuci - pa me je slusao ceo komsiluk, a zamisli onog jadnicka koji zivi u stanu ....!!!

Ziveli i vezbaj, pa ako i oko ponoci, ali VEZBAJ.
MladenIsakovic
120 basova
120 basova
Postovi: 212
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Re: MladenIsaković

Post od MladenIsakovic »

Nemam ženu, nisam se još oženio, živim takođe u kući, a prva komšijska kuća je na 50-ak metara od mene, imam veliko dvorište, imam svoju sobu, i tu sviram; niko se ne buni :D
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: MladenIsaković

Post od Dallape 1960 »

Pa zeni se Mladjo vidi kol'ko nas ima da sviramo :svirac: i ima da bude veselo :ijuju:
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: MladenIsaković

Post od micha56 »

A znas kako kazu - "Il' me zeni il' tamburu kupi - u nesto se udarat' mora". :lol:

Ozbiljno - Mladjo, ako cekas sa tom zenidbom - "otvrdne ti pamet" i svakoj nadjes manu, a one sto tebi odgovaraju, il' su vec udate, il' isuvise mlade za tebe i opet belaja (jel da da ti sad licim na roditelje ...). :pudc8:
Ne cekaj i za muziku ne brini - ima da sviramo svi na veselju do besvesti i za dz. :svirac:

Pozzz.
MladenIsakovic
120 basova
120 basova
Postovi: 212
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Re: MladenIsaković

Post od MladenIsakovic »

Za muziku ne brinem, al' mi se ne ženi, a znam da je vreme bilo odavno :) Videćemo.... :)
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: MladenIsaković

Post od Bata Kanda 73 »

Isakovicu,treba da se zenis...al ne po svaku cenu (tek da kazes da si se ozenio).Ja sam do skoro bio pred isterivanje iz kuce :D ...jbga spucao 38g.a nezenjen,pa...eto ovog 1 maja i ja se ozenih.Tako da (za muskarca) nije kasno i u nesto kasnijim godinama,samo..ne treba preterivati.Bice druze kad se najmanje nadas i kad ne planiras (to obicno i najbolje ispadne) .Samo napred.Pozdrav!
Jaric_T_Zivadin

Re: MladenIsaković

Post od Jaric_T_Zivadin »

Lepo sviras Mladene. pozz
MladenIsakovic
120 basova
120 basova
Postovi: 212
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Re: MladenIsaković

Post od MladenIsakovic »

Hvala :)
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: MladenIsaković

Post od Dallape 1960 »

svirku sam vec komentarisao Mladjo..bravo jos jednom, samo da dodam..imas vrhunsku harmoniku..ali VRHUNSKU :jdishddf: cini mi se da je iz samog poceka 60-ih..najbolje dallape.. ne menjaj je druze :svirac:
Odgovori