Vrlanac i Shop

Harmonikaši na YouTubu - od amatera do profesionalaca.
vasko
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 23 Feb 2012, 20:15

Re: Vrlanac i Shop

Post od vasko »

svaka cast brate pogledao sam duet sa Vrlancem SHOPE nemam reci klanjam se brate na tvoje sviranje fenomenelno baz greske svaka cast brate kratko reci rasturas BRAVO nemam sta reci poozzzz samo tako nastavi brate
Korisnikov avatar
skylionM
120 basova
120 basova
Postovi: 142
Pridružio se: 08 Apr 2013, 23:56
Kontakt:

Re: Vrlanac i Shop

Post od skylionM »

Shope, ovo je mnogo lepo!
Iz nekih prošlih mojih postova si mogao da vidiš da sam "surovo" iskren ali nikada zlonameran...
Orkestar je super, zvučite uvežbano i ujednačeno, super lepiš tercu..
Samo izvođenje na harmonikama mi prija, lepa kolca, lepi trileri, odlično (s obzirom da sam poluamater, to možda ne bih smeo da komentarišem :-)
Jedina sitnica koja mi zasmetala, jer mi uvo stvarno osetljivo, je uvlačenje meha basovima, mikrofon je to uhvatio nekoliko puta, taman se opustim i uživam, pa me pecne ko mušica kad te ujede 8-)
Znam da je lakše da se rastegne nego da se uvlači, al izbegavaj...
To je što se tiče svirke

Što se tiče tebe: za svoje godine si vrlo zreo, kulturan, inteligentan i vaspitan momak i odličan harmonikaš! Sviđa mi se tvoj stav, tvoje viđenje harmonike i narodne muzike, i tvoj sensibiltet prema muzici (ne kažem ti ovo zato što si prvi prokomentarisao moja "komponotine" na forumu, nego zato što stvarno mislim :D ) To je osnovni preduslov da budeš veliki muzičar, jer ako to nemaš, ostalo ti džabe..

Pozdravljam te momče puno, živ bio, samo teraj i deli sa nama snimke gde te ima... :svirac:
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: Vrlanac i Shop

Post od srks69 »

Samo da se nadovežem i iskažem divljenje za lepu svirku. Čestitam Shop vidi se kroz svirku tvoj karakter a i temperament, samo nastavi, lepo te je slušati.
Pozdrav
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Vrlanac i Shop

Post od Shop »

Hvala na lepim komplimentima i pre svega na lepom misljenju o meni kao coveku,to je ipak meni najvaznije!

Kritike sve prihvatam rado i znam da to sto se tice meha nije dobro ali to je ruzna navika koju se trudim da odklonim! :)

I hvala na onome "odlican harmonikas" ali ja to jos uvek nisam i to se ne postaje tako lako,bar zavisi kako ko gleda na to!Za to je potrebno jos puno vremena i rada,kao sto bi rekao jedan moj kolega "treba da se udje u drugu dimenziju"!Ja sam samo prosecan tezgaros koji se trudi da udje sto dublje u muziku i da zna sto vise!To iskreno mislim bez lazne skromnosti!

Hvala jos jednom na iskrenim i lepim komplimentima


pozdrav
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Vrlanac i Shop

Post od Shop »

srks69 napisao:Samo da se nadovežem i iskažem divljenje za lepu svirku. Čestitam Shop vidi se kroz svirku tvoj karakter a i temperament, samo nastavi, lepo te je slušati.
Pozdrav

Hvala puno srks!
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Vrlanac i Shop

Post od Webmaestro »

Pozitivno je kako razmišljaš. Sa takvim stavom uvek ćeš napredovati i stalno učiti nešto novo. Oni koji misle da su dostigli vrh oni stanu tu gde su jer misle da sve znaju i nema šta novo da uče. A naravno da niko nikada ne može dostići vrh muzike i tu stalno ima šta da se uči, pa i da život traje 500 godina nije dovoljno za sve to. To važi čak i za sve velike harmonikaše koji su se već dokazali svojim delom.
Još jednom moja podrška i pohvala i samo napred :svirac:
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Vrlanac i Shop

Post od Shop »

Webmaestro napisao:Pozitivno je kako razmišljaš. Sa takvim stavom uvek ćeš napredovati i stalno učiti nešto novo. Oni koji misle da su dostigli vrh oni stanu tu gde su jer misle da sve znaju i nema šta novo da uče. A naravno da niko nikada ne može dostići vrh muzike i tu stalno ima šta da se uči, pa i da život traje 500 godina nije dovoljno za sve to. To važi čak i za sve velike harmonikaše koji su se već dokazali svojim delom.
Još jednom moja podrška i pohvala i samo napred :svirac:
Tako razmisljam zato sto ja muziku shvatam kao jedno ogromno prostranstvo koje nema ni pocetak a ni kraj!Zivot da traje i vise od 500 godna bilo bi malo da se ispita sve to i da se usavrsi do besprekornosti ono sto vec postoji!

hvala jos jednom na svemu i na podrsci
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Vrlanac i Shop

Post od Shop »

Evo nesto novije od mene i Vrlanca... :)




[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zmeQZpH6uTU[/youtube]



pozdrav
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: Vrlanac i Shop

Post od srks69 »

E konačno da naletim na ovo kolo s početka. Ekstra ste ga izveli, čestitam.
Shope kako se zove ovo kolo i ko ga je napisao? Imaš li slučajno note ovog kola?
Pozdrav
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Vrlanac i Shop

Post od Shop »

srks69 napisao:E konačno da naletim na ovo kolo s početka. Ekstra ste ga izveli, čestitam.
Shope kako se zove ovo kolo i ko ga je napisao? Imaš li slučajno note ovog kola?
Pozdrav

Hvala srks! Kolo su snimili Patalo i Meneka,zove se Tomicino kolo!A note na zalost nemam!


pozdrav
Odgovori