Ritmovi na kompu

Predložite i opišite softvere korisne za muzičare. Zabranjeno je postavljanje linkova za besplatan download programa koji se inače plaćaju!
Odgovori
mahe
48 basova
48 basova
Postovi: 56
Pridružio se: 30 Jun 2012, 13:43

Ritmovi na kompu

Post od mahe »

Interesuje me da li postoje rritmovi koje mogu da pustam na kompu i da sviram uz njih. Inace nisam klavijaturista pa tako da se slabo razuumijem u to. Unaprijed hvala. :svirac:
Korisnikov avatar
DzoksySp
120 basova
120 basova
Postovi: 164
Pridružio se: 03 Apr 2012, 18:30
Lokacija: Stara Pazova

Re: Ritmovi na kompu

Post od DzoksySp »

Pozdrav,
Evo odmah ću ti odgovoriti na pitanje.Takvih programa ima,linkove neću da postavljam.Ja sam koristio One Man Bend (demo). Skinuo sam ritmove u .sty formatu i svirao :-D Nadam se da sam ti pomogao :-D
mahe
48 basova
48 basova
Postovi: 56
Pridružio se: 30 Jun 2012, 13:43

Re: Ritmovi na kompu

Post od mahe »

Mozes li mi samo postavit link kuda skidas ritmove jer onne koje sam ja skinno za OMB su svi po 2 sek.? Unaprijed hvala. :svirac:
Korisnikov avatar
DzoksySp
120 basova
120 basova
Postovi: 164
Pridružio se: 03 Apr 2012, 18:30
Lokacija: Stara Pazova

Re: Ritmovi na kompu

Post od DzoksySp »

Ritmove sam našao na netu za yamahu,važno je samo da su u STY formati,tako da toga ima... POzzz :D
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: Ritmovi na kompu

Post od srks69 »

:svirac: Kako i u čemu napraviti ritmove 7/8 , 9/8 , i 11/8 da ih pustim na laptopu i da sviram na harmonici?
Korisnikov avatar
salele
48 basova
48 basova
Postovi: 81
Pridružio se: 12 Okt 2012, 22:06

Re: Ritmovi na kompu

Post od salele »

DzoksySp napisao:Ritmove sam našao na netu za yamahu,važno je samo da su u STY formati,tako da toga ima... POzzz :D
hvala,to meni sada treba; samo me interesuje kakav kvalitet zvukova se tako dobije na kompjuteru dali to zavisi od kompa koji imam ili se boje vuku iz tog programa?
simbad84
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 14 Mar 2013, 22:25

Re: Ritmovi na kompu

Post od simbad84 »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=r8xLaLX4op0[/youtube]

Evo vam primer kako zvuci one man band,ja sam sve odsvirao na kompu starom 10 godina,integrisana muzicka kartica,ali moze da posluzi za to sto vama treba,moze da se instalira recimo Vsampler pa da se ubacuju semplovi,pa onda moze da zvuci ekstra,bolje od bilo koje klavijature....
Korisnikov avatar
lalex
16 basova
16 basova
Postovi: 32
Pridružio se: 18 Maj 2011, 13:01

Re: Ritmovi na kompu

Post od lalex »

Intalirajte Cubase, sve jedno koji može i stari može i novi, i pravi šta god ti je volja.Pogledajte tutorijale na youtubu!
elmin
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 26 Okt 2016, 23:22

Re: Ritmovi na kompu

Post od elmin »

http://www.4shared.com/rar/s4vF_pSSba/mati_ritmovi.htm druze eto ti link za ritmove u one man band :-)
Odgovori