poducavanje sviranja

Sve u vezi harmonike i muzike što ne spada u gornje podforume.
Odgovori
lioni75
Nema harmoniku
Postovi: 6
Pridružio se: 08 Jun 2012, 18:17

poducavanje sviranja

Post od lioni75 »

Zdravo svima!Iz Beograda sam i interesujem se za nekog dobrog ne mora i poznatog harmonikasa ali coveka koji ima iskustva u poducavanju sviranja klavirske harmonike.Posebno se zanimam za izvornu narodnu srbijansku pesmu,bosansku sevdalinku kao i sve sto je u vezi sa tezgarenjem.Ako neko zna nekog(bas iz Bg-a prigradske opstine mi ne odgovaraju Borca Krnjaca...trenutno zbog vremena i puta). neka mi posalje samo njegov broj tel ne mora da pise ime i da ga reklamira a ja cu se vec nekako snaci.Ne bih dao vise od 1000din po casu pozz. :svirac:
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: poducavanje sviranja

Post od Dallape 1960 »

Pa druze evo da pokusam da ti nekog preporucim.. Za ovo sto si ti naveo da bi voleo da sviras kada je klavirka u pitanju Pavketova skola je zakon.. On zivi na Banovom Brdu samo sto ti je malo skupo da odmah ides kod njega ako si pocetnik, a i on msm da bi te prvo usmerio na nekog svog ucenika.. U Bg-u ti je i Vlada Panovic, njega mozes i na fb-u da kontaktiras javice se covek, onda Slobodan Boban Spasojevic. odlican pedagog (clan naseg foruma "Ukika" je ucio kod njega, cini mi se, javi mu se porukom pomoci ce ti) onda isto mozes kontaktirati fb-om Dragana Savica Gulu msm da je i on u Beogradu, i verujem da drzi casove.. ali za 1000 dinara tesko da ces naci dobrog pedagoga, ne znam koliko ozbiljno nameravas da se bavis sviranjem? :-)
Odgovori