POTREBNA POMOC,trazim ljude (PREVARA !!!)

Sadržaj nevezan za muziku.
Odgovori
dragan88ue
Nema harmoniku
Učlanjen: 03 Mar 2013, 10:30

POTREBNA POMOC,trazim ljude (PREVARA !!!)

Post od dragan88ue » 03 Mar 2013, 10:35

Pozdrav.Da predjem odmah na stvar...

Poslao sam nekim ljudima iz Beograda novac za zvucnu kartu RME 800 fireface...ta karta nije jeftina,poslao sam im ceo iznos za nju,znaci nesto manje od 1000 eura!!!
Trebalo je oni da mi nabave to,novac sam im poslao pre oko 5-6 meseci autobusom(slao sam im vise puta po 200-300 eura).
Medjutim pre oko 3 meseca su prestali da se javljaju na telefon,imam 4 broja na sva 4 su nedostupni...
Nemogu da dodjem do njih a nema ih da se jave!!!
Imao sam i fiksni broj od njih ali ga na zalost nisam sacuvao jer se nisam nadao da ce doci do ovakve situacije!!!

Ja cu ostaviti neke njihove podatke koje znam o njima pa se nadam da ce se javiti neko ko ih poznaje,i dati mi neki telefon na koji mogu da ih dobijem,adresu ili bilo sta samo da dodjem u kontakt sa njima...

U pitanju je bracni par,Biljana Pavkovic,zena svira harmoniku
Mozete je cuti i videti sliku na ovom linku.

http://www.youtube.com/watch?v=pHVjmKlOXtM

Njen muz je bass gitarista poznat kao "ILEE BASS".On ima i muzicki studio vec duzi niz godina,mislim da je iz Mladenovca a zive u Beogradu,mozete ga videti na ovom snimku kako svira bass gitaru,ovo je snimano kod njega u studiju.Prijatelj je sa harmonikasem Acom Cergarom.

http://www.youtube.com/watch?v=E7mYq-pWc8I

Razmisljao sam da slucaj prijavim policiji i tako dalje krenem sa tim nekim ekstermnijim merama,ali pre nego sto tako nastupim ipak bih zeleo da probam da stupim u kontakt sa tim ljudima,pa da vidimo u cemu je problem i moze li da se resi civilizovano i normalno bez ekstremnih mera.

Dakle OVIM PUTEM BIH ZELEO DA ZAMOLIM AKO NEKO ZNA NESTO O OVIM LJUDIMA,IMA ADRESU ILI NEKI BROJ OD NJIH DA MI JAVI pa da stupim u kontakt sa ljudima...

Mozete mi pisati ovde ili na email dragan88ue@hotmail.com
Nadam se jos jednom da neko zna ove ljude,ljudi nisu anonimni,muzicari su,"tezgare",bave se i studiskim radom i imaju neko ime i ugled,to je jedan od razloga zasto sam im verovao. Hvala

alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Učlanjen: 15 Mar 2011, 13:42

Re: POTREBNA POMOC,trazim ljude (PREVARA !!!)

Post od alibaba40 » 04 Mar 2013, 08:50

:hmmm: :x :x Ne znam prijatelju sta bih ti rekao po tom pitanju.Ljudi su danas postali ubi Boze vidis iz moga potpisa na profilu sta sam napisao.Da je to moj problem ja bih znao kako bi rijesio.Nego ne znam odakle si ako nisi bas daleko dva tri dobra prijatelja u auto i dole i naplatis dug sa kamatom tako ja radim.I vjeruj nikad mu nece pasti napamet da tako nesto ubuduce uradi.Nema danas nista vise na lijep nacin i ferr-play igru sve su prevaranti zato se zmija ubija u glavu.Ali zam da nismo svi isti mozda si ti miran tip, i dobar ali vjeruj mi ja sam se prekalio i to znas kako,zivim u Austriji iz Bosne sam ali vjerovao ili ne ovdje je vise prevaranata nego igdje drugo mogao bi roman da napisem.Zato ja kazem ako si lopov pa me zajebes za 1000 hiljada ili vise eura pa jebiga neka si kad sam glup ali ta sitna lova 1000-2000-3000-eura ljudi gube obraz to je zalost..
Volim svu muziku pa cak i rad motora

steela
Šef orkestra
Šef orkestra
Učlanjen: 15 Avg 2012, 10:48

Post od steela » 12 Mar 2013, 15:47

kao sto pise kod abibabe KAKO UPOZNAJEM LJUDE,SVE VISE VOLIM ZIVOTINJJE...

kocko
16 basova
16 basova
Učlanjen: 19 Maj 2012, 19:56

Post od kocko » 12 Mar 2013, 18:31

Ovjdje u hr ako te zajbu preko oglasa ili bilo cega di je iznos preko 150eura mozes zvat policiju onda oni idu na teren...

steela
Šef orkestra
Šef orkestra

Post od steela » 12 Mar 2013, 20:50

ozbiljno,trebao bi se javiti policiji,dobro kaze covejk.

dragan88ue
Nema harmoniku
Učlanjen: 03 Mar 2013, 10:30

Post od dragan88ue » 12 Mar 2013, 22:40

Hvala na podrsci i na savetima,sacekacu jos koji dan mozda se javi neko ko ima neki kontakt od njih ili ih poznaje,setio sam i da su me zvali sa fiksnog par puta pa cu i da prosetam do MTS-a da vidim da izvadim listu poziva ako je moguce pa bih tako mogao da dodjem do njihovog fiksnog broja...mobilni su mogli da promene,ali sa fiksnim ide malo teze...pa ako ne uspe nista idemo sa policijom,nema druge...

steela
Šef orkestra
Šef orkestra

Post od steela » 12 Mar 2013, 23:03

mislis da ce da ti se jave,ma daj molim te,opet padas..

Odgovori