Automatsko konvertovanje sa YouTube na mp3

Sadržaj nevezan za muziku.
Korisnikov avatar
Šef orkestra
Šef orkestra
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
PostPoslato: 17 Jan 2011, 22:53
Koliko puta Vam se desi da ono sto imate na YouTube ne mozete da nadjete na mp3, a treba Vam da slusate omiljeni snimak i u kolima ili na nekom drugom mestu.
Ovo je program Free YouTube to MP3 Converter i relativno se lako koristi.

Samo prekopirate sve sto pise na Adress baru odredjenog snimka i paste u predvidjeni deo programcica i on radi download i konvertovanje na mp3 automatski. Dobar je.

Da biste videli link, molimo vas da se REGISTRUJETE. Ako ste to već učinili, PRIJAVITE SE na forum.

Pozzz.
- i uspesni grese, ali nikad ne odustaju -
Korisnikov avatar
120 basova
120 basova
Pridružio se: 08 Avg 2011, 08:39
PostPoslato: 25 Avg 2011, 13:43
Evo i ja da se nadovezem,ima i jedan online converter za youtube koji skida isto u mp3!i jako je prosto samo se kopita link,klikne se na convert video i odmah dowload!!!ne treba nikakva instalacija ni nista!!!

evo linka:

Da biste videli link, molimo vas da se REGISTRUJETE. Ako ste to već učinili, PRIJAVITE SE na forum.

pozdrav
Korisnikov avatar
Šef orkestra
Šef orkestra
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
PostPoslato: 25 Avg 2011, 17:00
Takvih on-line convertera ima jos. Ja sam licno radio sa ovima koje cu vam postaviti i zadovoljan sa kvalitetom mp3 snimka posle konvertovanja. Izvolite:

Uzivajte i pozdrav.
- i uspesni grese, ali nikad ne odustaju -

Povratak na Multimediji