Helou!

Neobavezno ćaskanje o bilo čemu.
Odgovori
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Helou!

Post od dugi68 »

dugi68 napisao:
Bata Kanda 73 napisao:ma sugavo dugi,izgleda da je to-to,stiglo od kude vas kod nas :) .More necu se ugojim,za sad se kontrolisem,mada nisam bas ni sitan-oko 88kg....zive mere :D .A sta ces kad stvarno uzivam u mezence i picence al samo uz dobro drustvo!!!Nego kad smo vec kod pitalice,sta je to:sto nocu pliva a danju laje a?
ček, ček drugar, a na koju je to visinu :twisted:
noću pliva a danju laje. pa valda šef na poslu. probaš ga po noći baciti da se utopi a on se ujutro pojavi na poslu i onda laje Slika
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Helou!

Post od Bata Kanda 73 »

sve zavisi kakave cipele nosim :D Pa oko 178-179 cm.da be,ivek ga nema nesto,pa mozda je to sto kazes.nego dugi ako oces da pravilno naucis da sviras drz se ti cika Mije Krnjevca i tetka Radojke,uci njihove stvari tako ce da naucis sve sto treba za jedno pravilno,pedantno,slatko i tacno sviranje!!! A kasnije kad doje vreme polagano i ostalo.Sto se tice nota Albin F.i Mija Krnjevac-puuna kapa!
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Helou!

Post od Bata Kanda 73 »

au jebo te kakvog li ti sefa imas :D !Odgovor je:tastini zubi :twisted: !E sad ja bas i nisam reprezetativni primer dal je tako buduci da sam neozenjen :oops: ali ti jesi pa vidi ;)
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Helou!

Post od dugi68 »

Bata Kanda 73 napisao:au jebo te kakvog li ti sefa imas :D !Odgovor je:tastini zubi :twisted: !E sad ja bas i nisam reprezetativni primer dal je tako buduci da sam neozenjen :oops: ali ti jesi pa vidi ;)
moja je pokojna ali je imala svoje zube. grizli se jesmo da ti budem iskren i to žestoko. samo šta vrijedi, i danije imala zube imala je opasan jezik :twisted:
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Helou!

Post od dugi68 »

Bata Kanda 73 napisao:au jebo te kakvog li ti sefa imas :D !Odgovor je:tastini zubi :twisted: !E sad ja bas i nisam reprezetativni primer dal je tako buduci da sam neozenjen :oops: ali ti jesi pa vidi ;)
hm, i ovo 36 a neoženjen. majstore stari narod je rekao da "njemu vrijeme prolazi a njezina je vječna". malo razmisli o tome :twisted: ima i ona "ajd se oženi da košije imaju šta j......" :twisted: Slika ne čekaj ni trena :)
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Helou!

Post od Bata Kanda 73 »

uff prijatelju nestaj mi na muku-sve nesto uz...Ova oce ono,ova nece ono ko da su one njihove od suvog zlata jbga!Bio dva puta na milimetar od ludog kamena,samo nos sto nisma polomio-bem ti!Neznam kako vase al ove nase se pokondirile-s'vilama im nemozes prici!
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Helou!

Post od dugi68 »

Bata Kanda 73 napisao:uff prijatelju nestaj mi na muku-sve nesto uz...Ova oce ono,ova nece ono ko da su one njihove od suvog zlata jbga!Bio dva puta na milimetar od ludog kamena,samo nos sto nisma polomio-bem ti!Neznam kako vase al ove nase se pokondirile-s'vilama im nemozes prici!
siroticu druže biraj, siroticu. iz najsiromašnije obitelji. samo provjeri dali je poštena. meni je otac nudio silne pare da oženim onu sa kojom sam bio. i njezini bili za to. ali jbg..., ja u međuvremenu okrenuo ploču. zagledo siroticu. i njezina materi moji protiv. al malo sutra, rođo nanišanio i ne popušta. hvala dragom bogu da sam bio uporan. danas sam jedan od najsretnijih ljudi na svijetu. nisam bogat al sam sretan. kćer studira (odlikašica), sin treći razred srednje (najbolji u razredu). zato traži poštenu siroticu i negledaj dali će ti doneti nešta u miraz. on se potroši a poštenje nemože!!! ;)
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Helou!

Post od Bata Kanda 73 »

jes dugi,svaka ti je zlatna!Ma j... se meni za baogatstvo i sl.sranja,ima se dovoljno za miran i fin zivot,nego eto... sudbina jbga sta li je!Uglavnom sam sve sto je trebalo u zivotu uradio(sam na misice),e sad samo jos ovo.Nego,treba da se sutra radi a ja davim :) .Laku noc pa se cujemo.Pozdrav
Anto
16 basova
16 basova
Postovi: 20
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Helou!

Post od Anto »

Vidim da su popularne pitalice pa...:

1. Zašto su u srednje vijeku spaljivali žene ?

2. Zašto su u srednjem vijeku spaljivali muškarce ?

3. Kako se zove proljetni vjetar koji oplođuje cvijeće ?
Posušak 21
16 basova
16 basova
Postovi: 19
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Helou!

Post od Posušak 21 »

misli da je n prvo "da vide pičkin dim"
i treće jebivitar

poz
Odgovori