Šta slušate?

Neobavezno ćaskanje o bilo čemu.
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Šta slušate?

Post od dugi68 »

ajde bata kando, jesi bio na buvljaku Slika
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Šta slušate?

Post od dugi68 »

a majku mu poljubim, neko ima: gažu, probu, terevenku, mamurluk, vinograd, spoj sa ženskom itd. :) . Ajd dobro svatko iz nekog razloga. Pozdrav svima i samo se sa zadovoljstvom sjećam riječi "Meštra" i "Bata Kande", vježbaj, vježbaj i samo vježbaj. Da mi nije bilo obiteljskih drama bio bih puno dalje ali za amatera i ovo je dobro. Udri sevdah :D :D :D
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Šta slušate?

Post od Bata Kanda 73 »

E be drugari,dal nas to zivot malo stisnuo u ovo jesenje vreme pa nemamo vreme ni za nas ni za druge jbga Slika Puno obaveza,puno briga a malo para i nekih sitnih zadovoljstva.Nadam se da ste mi svi dobro i zdravo! Samo muzika,muzika,muzika i... muzika,ona dobra,ona iz duse.Samo ona moze da nas nasmeje,rastuzi,vrati u neka dobra stara vremena,oraspolozi,da nam volju i energiju za ono sto nam ovaj zivot potajno i pomalo na kvarno sprema i narvno pored nje...PRIJATELJII!!! Budite mi svi zivi i zdravi i neodustajte od dobre muzike NIKAD ;) .VEELIKI POZDRAV Slika !
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Šta slušate?

Post od dugi68 »

pozdrav tebi Slika , drago mi je da nas još ima živih. Možda dok malo zazimi pa ćemo imati više vremena, ali sada je izgleda svima gužva :) . Druže čujemo se Slika
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Šta slušate?

Post od Webmaestro »

Evo samo da se javim da sam i ja ziv :) Pozdrav svim dobrim ljudima koji su verni harmonici! Slika
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Šta slušate?

Post od dugi68 »

živio meštre :D
Korisnikov avatar
harmonikaš_ivan
96 basova
96 basova
Postovi: 97
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Šta slušate?

Post od harmonikaš_ivan »

ja slusam ko obicno..domace, narodno i domoljubno...a to i sviram sve..ne mogu se od toga odvojit jednostavno...
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Šta slušate?

Post od micha56 »

Za dobar zvuk harmonike (kola, instrumentali) dajem kuću i imanje, ali uživo, ne neki naštimovani studijski snimak, za koji nisi siguran ko svira (mislim za ove mlađe harmonikaše) on ili njegov učitelj.

A kad ne slušam harmoniku, onda volim da čujem dobar "plač" gitare. Znači - neki dobar blues, rok i slično. U principu čini mi se da su Carlos Santana, ZZ-top, Pink Floyd, Vlatko Stefanovski (Leb i sol), Točak (Smak) i td - neprevaziđeni.

Pozzzzz.
dukati
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Šta slušate?

Post od dukati »

tamburu!
Korisnikov avatar
bpodnar
96 basova
96 basova
Postovi: 96
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Šta slušate?

Post od bpodnar »

dugi68 napisao:Veliki pozdrav svim harmonikašima (i nama koji se to trudimo postati). Puno ste mi nedostajali ali jbg.., puno obaveza itd. Neću se hvaliti ali krenulo malo i po sluhu, malo i mozak proradio. Zanima me dali Meštar, Bata Kanda ili bilo tko može preporučiti metronom jeftiniji nego što je u ZG. Otprilike je 320 KN kod nas. Bata Kando bio si u pravu: "vježbati, vježbati i samo vježbati", šta ono dalje, aha, VJEŽBATI, :D :) Slika Samo deri sevdah Slika
U vezi metronoma - imaš danas akciju u Lidlu, štimer i metronom u jednom, cijelih 77kn, ja sam ga kupio, super stvar. Ima na sebi ulaz za "bananu" da priključiš el. gitaru ako hoćeš i ima izlaz 3.5mm za slušalice u koji se mogu priključiti i zvučnici nekakvi, za PC npr. Uređaj na sebi ima mali zvučnik koji je dosta glasan, ali ako trebaš glasnije za sve postoji opcija.
Odgovori