Šta slušate?

Neobavezno ćaskanje o bilo čemu.
Korisnikov avatar
srx
Nema harmoniku
Postovi: 15
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Šta slušate?

Post od srx »

Ja slusam Staru narodnu muziku tipa (Saban Saulic Miroslav Ilic,Toma Zdravkovic,Halid,Semsa,,, )
Ali najvise Juzni Vjetar :)
P.S Slusam sve 'sem danasnjeg turbo-folka(Tipa Milan Stankovic Sindi vise i ne znam... :( )
Korisnikov avatar
Keka
Nema harmoniku
Postovi: 15
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Šta slušate?

Post od Keka »

Juuuuuuuu Veeeeeeeeee ......Juzni Vetar......... Juzni Vetar u krvi...........Najvise slusam JUZNI VETAR slusam vlaska kola tipa Slobodan Bozinovic i Ljubisa Bozinovic Rumunska muzika tipa Pandelescu Marcel Budana Ilie Udila......Al Juzni Vetar je zakonnnnnnnnnnn.... :D
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Šta slušate?

Post od alibaba40 »

Slusam sve sto je lijepo pa cak i rad dobrog motora! :D
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Šta slušate?

Post od Webmaestro »

alibaba40 napisao:Slusam sve sto je lijepo pa cak i rad dobrog motora! :D
Dobra ti ova! :D :D :D :D :D :D :D
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Šta slušate?

Post od alibaba40 »

Dragi moj Webmaestro pored muzike i harmonike ja obozavam i motore tako kad cujes zvuk dobre honde ili kawasakija dlake se dizu.I Harmonika i motor su vrsta ali dobre droge.
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Šta slušate?

Post od Bata Kanda 73 »

Epa jes istina alibaba-svaka ti je na mestu :) .Moz misliti i ja motorista (ne bas neki),pa jos skupljam stare satove (one sto kuckaju :) ) pa sto ti kazes samo ako je dobar zvuk-slusaaam! :svirac:
Korisnikov avatar
kamikazars
16 basova
16 basova
Postovi: 36
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Šta slušate?

Post od kamikazars »

Jao, ja sam mislio da sam jedini sto voli narodnjake i motore. Obicno su bajkeri zadrti rokeri, imam mnogo drugara bajkera pa sam stalno sa njima po motorijadama ali ni jedan ne slusa narodnjake sem mene. A ja mogu svasta od rocka, metala, izvorne narodne, starogradske, klasiku, obozavam solo latino gitaru, ma sve sto imalo vrijedi. Jedino turbo ne mogu nikako, to mi je potpuno neshvatljiva, nazovi muzika, da sam izbrisao pink kanal sa TV-a da slucajno ne bi prebacio na Grand sprdacinu. Kad vec spomenuh gitaru, bio sam u spaniji te smo isli na nekakvo flamenko vecer, joj sta covjek radi na akusticnoj gitari. Pa kao da trideset prstiju ima, on sam a kad slusas rekao bi bar trojica sviraju. Cuje se ritam, solaza, udara od tijelo gitare pa kao i da bubanj ima... ma odusevio me.
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Šta slušate?

Post od alibaba40 »

da to nije bio Pacco de Lucca njega sam sluso uzivo,on i gitaru su se zajedno rodili.
Korisnikov avatar
Srdjanko
96 basova
96 basova
Postovi: 119
Pridružio se: 02 Maj 2011, 17:48

Re: Šta slušate?

Post od Srdjanko »

Volim da slušam Fokus Radio
website:
http://www.fokus-radio.com/index.html

internet live stream:
http://62.108.116.67:8000/fokus.m3u
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Šta slušate?

Post od Dallape 1960 »

stari dobri hitovi svih zanrova..najvise sevdah..mada volim i gitaru..dobre stare yu-rock balade, Djoleta Balasevica i tako.. Ma sve sem blentavog turbo folka.. :ijuju:
Odgovori