Orati li ovdek nekoj pirotsći?

Neobavezno ćaskanje o bilo čemu.
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Orati li ovdek nekoj pirotsći?

Post od Webmaestro »

Aha, setio sam se i od Čole: prolaZIDAN :ijuju:
Korisnikov avatar
skylionM
120 basova
120 basova
Postovi: 142
Pridružio se: 08 Apr 2013, 23:56
Kontakt:

Re: Orati li ovdek nekoj pirotsći?

Post od skylionM »

Webmaestro napisao:Aha, setio sam se i od Čole: prolaZIDAN :ijuju:
Bravo!!!
Znači, sve gi poznavaš!!
Ramudavala jako lepa pesma....
Ajde sad nauči i fugu, i možeš u armunikaši :lol:

Eve vic: ciganin, muzičar na violinu, bije dete, sve mu krF na nos pušća! Drugi iz orkestra viče: aman, pušti to dete, zašta ga biješ?
Ciga mu odgovara:more, majku mu malečku, raštimovo mi žicu na violinu!!
Drugar kaže: pa šta, naštimuj ponovo!, a ciga odgovara: ma ja oČu, al neČe da mi kaže KOJU mi žicu raštimovo, zato ga i bijem!! :asdfnjo:

:ijuju: :lol: :lol:

ajd, odo sad......
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: Orati li ovdek nekoj pirotsći?

Post od srks69 »

E konačno boravih, pre nekoliko dana u Pirotu. Nisam uspeo obići grad, zbog posla, ali sam dobro odseo sa prijateljima u kafani "Desetka" uz dobru peglanu kobasicu i dunjevaču. :) Roštilj nezaboravan.
Ono što nisam primetio da ljudi pričaju ovako kako je webmaestro započeo temu, ili nisam proveo dovoljno vremena.
Obišao sam i Staru planinu, kroz Rsovce pa kroz Visočku Ržanu do Vrela tzv. Vizitor centar na ušću dve rečice bogate pastrmkom, i naravno "peglanom kobasicom" (koja je ovde brand) i dunjom, rakijom ;)
Elem jedna prelepa poseta i druženje a posao odrađen na obostrano zadovoljstvo :cool:
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Orati li ovdek nekoj pirotsći?

Post od Webmaestro »

Ijao bre srks pa što se nisi javio čoveče?! :cry:
To što kažeš da ljudi ne pričaju tako kako sam započeo temu, to je zato jer vide da nisi odavle pa pokušavaju da budu ljubazni i pričaju tvojim jezikom, al verovatno omaše svaki drugi padež i garant blskaju u bandere :D :D
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: Orati li ovdek nekoj pirotsći?

Post od srks69 »

Pa bio si mi na umu čoveče, ali ne bih stigao, već mi je bilo zacrtano gde i kud, ostao sam samo jedno veče. Dugi put će se javim. :cool:
Moguće da su se malo uzdržavali od padeži, doduše većina ih je studije završila u Beogradu pa im nije bio problem.
Krivo mi je bilo po povratku kad sam video da si izdao knjigu a dan pre toga sam bio tamo.
Kupiću je svakako, računaj na mene :pozdrav:
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: Orati li ovdek nekoj pirotsći?

Post od srks69 »

Stara planina, Pirot
(u levom gornjem uglu uhvatite krug i rotirajte sliku ili stisnite levi klik miša i povlačite sliku, većina vas zna za ovaj servis ali eto ako neko prvi put gleda nešto slično neka se nađe)
Evo uspeo sam nešto sastaviti. Lepo vam je tamo. :cool:
https://www.360cities.net/image/vizitor ... ,3.00,70.0
Odgovori