Izgubljena Harmonika

Neobavezno ćaskanje o bilo čemu.
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Izgubljena Harmonika

Post od alibaba40 »

Ne bih zelio komentirati tvoje osjecaje jer mogu zamisliti kako ti je,ali tesko ces pronaci ukradene stvari.Necu reci da nema dobrih ljudi svakako da ih ima ali oni koji ukradu tesko da se ikad jave i priznaju svoje greske.
Korisnikov avatar
Harmonikašica Ivana
48 basova
48 basova
Postovi: 75
Pridružio se: 21 Apr 2014, 23:09

Re: Izgubljena Harmonika

Post od Harmonikašica Ivana »

Potpuno ste u pravu. Danas su, nažalost, rijetki oni ljudi koji priznaju svoje pogreške i koji su spremni platiti cijenu istih :( Da budemo odmah načisto, pošto sam se pomirila sa činjenicom da ih vjerojatno nikada neću pronaći koliko god to željela, jedan dio mene barem želi znati jesu li još uvijek na životu i odnosi li se " novi vlasnik " prema njima onako kako se prema harmonici treba odnositi: sa divljenjem, ljubavlju, poštovanjem.... ? Voli li " novi vlasnik " njih onoliko koliko ih je volio moj otac, više od života i sebe samoga, od kojega su ukradene? Čak i da nisu kod onoga koji ih je ukrao, nego kod nekog dvadesetog čovjeka, zna li taj čovjek njihovu priču? Ne želim nikome suditi jer ja nemam to pravo. To pravo ima samo Bog kod kojega ćemo svi, prije ili kasnije, doći na istinu. Samo želim znati odgovor na pitanje " Zašto? " kojega ću teško dobiti. Jako mi je žao što je to tako ali pomoći mi nema... :cry:
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Izgubljena Harmonika

Post od alibaba40 »

Pa ja mislim a mozda je i sigurno da harmonike nisu kod onoga sto ih jeukrao.Nego on je to utopio za neke jefti novce u ta doba nikom nije bilo bas do neke svirke.Pa daj sta das.A ko je jupio sigurno zna sta je uzeo i to sigurno dobro cuva jer je jeftino platio.
Korisnikov avatar
Harmonikašica Ivana
48 basova
48 basova
Postovi: 75
Pridružio se: 21 Apr 2014, 23:09

Re: Izgubljena Harmonika

Post od Harmonikašica Ivana »

99 % da nisu kod onoga tko ih je ukrao. A kao što ste vi napisali, onaj tko je uzeo sigurno zna što je uzeo pa ih čuva i pazi. Nekada se sa tom mišlju tješim. Hvala svima na lijepim riječima.. vi ste prvi koji ste me shvatilii koji niste izrugivali osjećaje!
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Izgubljena Harmonika

Post od alibaba40 »

Draga Ivana nemoj to nikada ni da pomislis na ovom forumu.Ovdje sa sigurnosci i mogu ti garantirati nikada niko ti se nece izrugivati ne samo u vezi harmonike nego bilo cega.Kao prvo administrator je covjek i po a i ostali clanovi foruma , necu reci da nije bilo neki koji su da ne kazem sta ali te clanove su brzo otkrili i sankcionirali.Ja mislim da si ovdje uvijek dobro dosla da sa nam podijelis iskustva.Pozz :cool:
Korisnikov avatar
Harmonikašica Ivana
48 basova
48 basova
Postovi: 75
Pridružio se: 21 Apr 2014, 23:09

Re: Izgubljena Harmonika

Post od Harmonikašica Ivana »

Znam da neće i hvala na tome.. Ipak smo mi svi na forumu iz jednog jednostavnog razloga - volimo harmoniku! I to je to! :pozdrav:
Odgovori