Sviranje po ovim vrucinama

Neobavezno ćaskanje o bilo čemu.
Odgovori
guerini
120 basova
120 basova
Postovi: 276
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Sviranje po ovim vrucinama

Post od guerini »

Kolege moje harmonikasi dal uspevate da ista vezbate harmoniku po ovim vrucinama, ja bogme nikako ubi toplota :cry:
guerini
120 basova
120 basova
Postovi: 276
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Sviranje po ovim vrucinama

Post od guerini »

Javljam da je danas mnogo svezije tako da... :svirac:
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Sviranje po ovim vrucinama

Post od alibaba40 »

Evo sad kada ovo procitah pade mi napamet,zenio se sin od jednog mog prijatelja pa znate ono ispred kuce harmonika veselje na suvo a harmonikas neki masan vako ko ija mozda cak i malo vise.Ali ljudi on svira i nista se ne znoji, a ja stojim pa liva nizame vele ovi kad je pauza ajde jarane uzmi ti malo zasviraj ,hvala rekoh ne mogu nesto mi danas nije dobro mislim da bi pao u nesvijest da sam je uzeo.Plus ne podnosim nikako ali zato mogu da sviram na minus pedest cinimi se
samo vrucinu ne mogu pa ga j...bi :svirac:
mali harmonikas
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 318
Pridružio se: 15 Nov 2018, 08:12

Re: Sviranje po ovim vrucinama

Post od mali harmonikas »

znam da je tema prastara ne treba biti ljeto,ako u subotu se nisam srusio ne znam kad cu ...restoran 50 m2 unutra 60 ljudi..meni nogavice mokre a temperatura je možda vani bila oko 15 c ..jednostavno ne mogu svirati ne mogu mokar sam ,oduzima mi to koncetraciju osjecam se lose kad mi je tako vruce..i jos mi debil kaze pa nista se ne cuje kad sviras!!
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Sviranje po ovim vrucinama

Post od Koca »

Ko kaze da je posao harmonikasa lak treba ga osamariti u najboljem slucaju. Bolje je biti bubnjar.
mali harmonikas
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 318
Pridružio se: 15 Nov 2018, 08:12

Re: Sviranje po ovim vrucinama

Post od mali harmonikas »

koca ,brate znas kad ovako razmišljam pitam se sta mi to treba..nije neka lova namucis se ko isusov magarac..ali neki đavo me tjera da to radim i da uzmem pa sviram po par sati skidam pjesme mucim se uvijek nesto popravljam hocu da zvuci bolje..svaki dan otkrijem nesto zanimljivo novo..za razilku od kolega koji sviraju s mnom oni gitaru ni ne vjezbaju..ja moram svaki dan po 2,3 sata cackati a oni možda jednom u 7 dana i sta im fali ,pare se dijele na sve jednako a nit orao ni kopao za njih..
Korisnikov avatar
sampionce
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 603
Pridružio se: 04 Feb 2012, 22:41

Re: Sviranje po ovim vrucinama

Post od sampionce »

Zajebi harmoniku, uzmes bas gitaru i miran si...
mali harmonikas
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 318
Pridružio se: 15 Nov 2018, 08:12

Re: Sviranje po ovim vrucinama

Post od mali harmonikas »

svirati cu ja u potkosulji i gacama
Odgovori