Slike Forumasa

Neobavezno ćaskanje o bilo čemu.
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Slike Forumasa

Post od alibaba40 »

E dragi moji prijatelji forumasi,palo mi je na pamet ova tema, ako ste voljni da se svi slikamo
sa ili bez harmonike i postavimo na forum slike tako da mozemo jos bolje da se upoznamo,
ako mislite da ovo nije u redu nema problema neka moderator ovaj post slobodno izbrise.Pozdrav.
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Slike Forumasa

Post od Dallape 1960 »

More dobra ideja.. nego ja sam Alibaba verovatno najslicniji tebi :D Ama ni dlake na glavi.. :jdishddf:
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Slike Forumasa

Post od alibaba40 »

E pa prijatelju ja jos nisam vidio magarca celava,a pro po to je stvar inteligencije, mislim mi celavi nije sad da se hvalimo ali eto :oops:
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Slike Forumasa

Post od micha56 »

E, pa prijatelji ja sam rastao u doba Bitlsa i drugih pop i rok zvezda, kada je duza kosa bila "in" (srednja skola i fakultet 70-tih godina) i kad bih nesto zajebo dooooobro, kao sto sam bio uhvacen sa cigarom u ustima u srednjoj skoli - sledovalo bi mi sisanje na "nularicu" (celavo), a ja od sramote danima nisam izlazio iz kuce, pa tada mi je to izgledalo - kao robijas i bilo me je strasno sramota.
E sad kad bih se i usudio da se osisam do glave - ja bih imao utisak da sam se nesto samokaznio, odnosno da sam nesto debelo zajebo.
Znaci - neka ima koliko ima kose, ja se ne sisam do glave (ili ne daj Boze da obrijem glavu) ni mrtav, pa kud puklo da puklo. Kosa mi se ipak proredila (imam 55 godina), ali je ima na glavi i ja sam za sada zadovoljan, kako je neki nemaju.

Pozdrav.
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Slike Forumasa

Post od alibaba40 »

Jbga micha sad je drugo vrijeme, znas kako: kad zene mogu da se briju dole e pa i ja cu gore!!!!!! :ijuju:
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Slike Forumasa

Post od alibaba40 »

micha56 napisao:E, pa prijatelji ja sam rastao u doba Bitlsa i drugih pop i rok zvezda, kada je duza kosa bila "in" (srednja skola i fakultet 70-tih godina) i kad bih nesto zajebo dooooobro, kao sto sam bio uhvacen sa cigarom u ustima u srednjoj skoli - sledovalo bi mi sisanje na "nularicu" (celavo), a ja od sramote danima nisam izlazio iz kuce, pa tada mi je to izgledalo - kao robijas i bilo me je strasno sramota.
E sad kad bih se i usudio da se osisam do glave - ja bih imao utisak da sam se nesto samokaznio, odnosno da sam nesto debelo zajebo.
Znaci - neka ima koliko ima kose, ja se ne sisam do glave (ili ne daj Boze da obrijem glavu) ni mrtav, pa kud puklo da puklo. Kosa mi se ipak proredila (imam 55 godina), ali je ima na glavi i ja sam za sada zadovoljan, kako je neki nemaju.

Pozdrav.
A dobro ne boj se znaci , ako budes slucajno celav bit ce da te jedino zena osisala? Ali ja bi radije da me sisa po glavi nego po djepu :
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Slike Forumasa

Post od Dallape 1960 »

Ja na svaka tri dana sve komplet.. ma ko ova okrugla lutkica :) .. nego jel ubacujemo slike? :D
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Slike Forumasa

Post od micha56 »

E moji burazeri, mene toliko mrzi, a i ne volim da se brijam ni po bradi, a kamo li po glavi, tako da bradu sisam na nularici i izgleda kao da sam se obrijao pre 2-3 dana.
Zadnji put sam se obrijao pre 5 godina i samo sisam bradu jedan put nedeljno. :oops:

A sto se tice zene - sisa ona mene po dzepu i za kucu i za decu, tako da sam po dzepu uglavnom "obrijan" na celavo i nema sta vise da se brija. :pudc8:

Pozdrav.
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Slike Forumasa

Post od alibaba40 »

Ma cekamo Webmaestra da se javi da vidimo sta on misli jer ja bih te slike sve na jedno mjesto
pa cemo da biramo najljepseg vorumasa, pa najruznijeg,pa najcelavijeg eh ima toga sta bi se moglo sve napraviti. :ijuju: :svirac:
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Slike Forumasa

Post od Webmaestro »

Ma sto da ne, sibajte samo, podrzavam ;)
Odgovori