Sta ste po profesiji?

Neobavezno ćaskanje o bilo čemu.
Korisnikov avatar
bubamara
48 basova
48 basova
Postovi: 48
Pridružio se: 06 Okt 2011, 23:24

Sta ste po profesiji?

Post od bubamara »

Verovatno da ne zivite iskljucivo od muzike i da imate drugi glavni izvor prihoda a da vam je muzika samo dodatni ili hobi. Pa sta ste to po zanimanju osim sto ste muzicari? Kakvi se to sve strucnjaci kriju medju muzicarima? :P
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Sta ste po profesiji?

Post od Dallape 1960 »

E Bubamaro stvarno ti extra teme padaju na pamet.. :jdishddf: Meni je uglavnom Muzika zanimanje, od toga zivim.. :svirac: inace radim i kao Obezbedjenje, a zavrsio sam i Veterinu ali se time apsolutno ne bavim.. nego cime se ti bavis? :pudc8: :)
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Sta ste po profesiji?

Post od alibaba40 »

Tema super, ja sam muzicar to jest "muzem krave :ijuju:
KizaX
120 basova
120 basova
Postovi: 124
Pridružio se: 29 Sep 2011, 22:31
Lokacija: Novi Beograd

Re: Sta ste po profesiji?

Post od KizaX »

Profesionalni vozac,od srednje skole pa do dan danas,sto bi se reklo pravi shofer :D a mi shoferi bez muzike ne mozemo :ijuju: :ijuju:
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Sta ste po profesiji?

Post od micha56 »

Bubamaro - tema ti je odlicna, svaka cast ...

E, sad - meni je malo blam da pocnem da pricam sta sve radim, a jos gore - sta sam sve radio u zivotu, osim muzike. :oops:

Ali - u nekoliko reci - u ovom trenutku:
Osnovno mi je zanimanje - Diplomirani saobracajni inzenjer i radim kao Profesor u srednjoj skoli u Cupriji. Pored toga sam i Vestak saobracajne struke (saobracajne nezgode, procena stete i sl.) i Predsednik komisije za polaganje vozackih ispita u jednoj auto skoli u Cupriji.
Ima jos, ali da ne preteram ... Naravno i sviruckam tu i tamo, ali uglavnom za prijatelje. Nista preterano.
Nazalost, doslo je takvo vreme da se mnogo tesko zivi, pa radi sta god hoces ili umes - pare nisu problem, para NEMA ... :pudc8: sto kaze Cira u onoj pesmi ...

I nikako nemojte ovaj moj post shvatiti da se sad ja nesto tu puvam i razmecem - vrlo sam skroman covek i radim sve i svasta - samo da se prezivi. Pa opet - mnogo je tesko preziveti.

Ja se ozbiljno pitam - kako uspevaju da prezive oni koji zive iskljucivo od muzike u ovim teskim vremenima i nemaju neko dodatno zanimanje. Mislim da je njima sad najteze.

Pozdrav!
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Sta ste po profesiji?

Post od Shop »

micha56 napisao:Bubamaro - tema ti je odlicna, svaka cast ...

E, sad - meni je malo blam da pocnem da pricam sta sve radim, a jos gore - sta sam sve radio u zivotu, osim muzike. :oops:

Ali - u nekoliko reci - u ovom trenutku:
Osnovno mi je zanimanje - Diplomirani saobracajni inzenjer i radim kao Profesor u srednjoj skoli u Cupriji. Pored toga sam i Vestak saobracajne struke (saobracajne nezgode, procena stete i sl.) i Predsednik komisije za polaganje vozackih ispita u jednoj auto skoli u Cupriji.
Ima jos, ali da ne preteram ... Naravno i sviruckam tu i tamo, ali uglavnom za prijatelje. Nista preterano.
Nazalost, doslo je takvo vreme da se mnogo tesko zivi, pa radi sta god hoces ili umes - pare nisu problem, para NEMA ... :pudc8: sto kaze Cira u onoj pesmi ...

I nikako nemojte ovaj moj post shvatiti da se sad ja nesto tu puvam i razmecem - vrlo sam skroman covek i radim sve i svasta - samo da se prezivi. Pa opet - mnogo je tesko preziveti.

Ja se ozbiljno pitam - kako uspevaju da prezive oni koji zive iskljucivo od muzike u ovim teskim vremenima i nemaju neko dodatno zanimanje. Mislim da je njima sad najteze.

Pozdrav!

Ja iskljucivo zivim od muzike,tesko je ali se snalazim nekako!Krpim se tu i tamo ali kad se sve svede necu da se zalim!


pozz
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Sta ste po profesiji?

Post od micha56 »

Svaka cast Shop - to je za postovanje i dobro je dok mozes tako.

Pozdrav.
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Sta ste po profesiji?

Post od micha56 »

I sta sad ??? !!! ...
Niko vise da kaze sta je po profesiji ...??? :pudc8:

Ajde ljudi - jel to zbog mog posta ili ...
Evo ja cu moj post da obrisem, ako treba i ako smeta. Samo mi recite.

Pozdrav! :depkvk: :ijuju: :ijuju: :ijuju: :lol: :svirac: :svirac: :svirac:
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Sta ste po profesiji?

Post od Bata Kanda 73 »

Ne bre micha,de da brises.Sto bi rekli pirocanci PALAKOO :lol:
Pa ajd i ja da se iskazem :) Ja sam po profesiji lekar. :svirac:
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Sta ste po profesiji?

Post od Shop »

Bata Kanda 73 napisao:Ne bre micha,de da brises.Sto bi rekli pirocanci PALAKOO :lol:
Pa ajd i ja da se iskazem :) Ja sam po profesiji lekar. :svirac:

Bata Kando 'el za srce i dusuuuuu? :D :svirac:


pozz
Odgovori