Sta ste po profesiji?

Neobavezno ćaskanje o bilo čemu.
Korisnikov avatar
Frenkie
16 basova
16 basova
Postovi: 26
Pridružio se: 04 Jan 2012, 21:28

Re: Sta ste po profesiji?

Post od Frenkie »

Diplomirao Filozfsko-teoloski studij. Po starom sistemu diplomirani teolog, a po novom (bolonjskom) dodaju mi jos nekih titula koje ne pisem, jer mi ga isto dodje. :D
Radim u profesiji, :( nazalost ne u svojoj drzavi, vec na zapadu. U sklopu prosla sviram klavir i crkvene orgulje. :svirac:
Korisnikov avatar
NemanjaDallape
Nema harmoniku
Postovi: 6
Pridružio se: 23 Jun 2012, 11:16
Lokacija: Bor/Bg

Re: Sta ste po profesiji?

Post od NemanjaDallape »

Da se i ja upisem u temu. Po profesiji sam jos uvek nista, tj. student prava, buduci advokat ( ako Bog da ). Muzika hobi, a zivim od mame i tate :).
Korisnikov avatar
DzoksySp
120 basova
120 basova
Postovi: 164
Pridružio se: 03 Apr 2012, 18:30
Lokacija: Stara Pazova

Re: Sta ste po profesiji?

Post od DzoksySp »

Učenik 5. razreda OŠ. :D
graovet
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 15 Mar 2011, 06:08

Re: Sta ste po profesiji?

Post od graovet »

Pozdrav svim harmonikašima... ja sam dr.vet.med ili skraćeno veterinar..., bavim se privatnom vet praksom..., a harmonika i životinje...šta znam, to je nekakva mrtva trka u mom životu... :svirac:
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Sta ste po profesiji?

Post od Dallape 1960 »

AAuuhh sta nas je sofera.. i ja sam bio, i to kamijondzija jedno vreme.. :)
nemampojma
16 basova
16 basova
Postovi: 35
Pridružio se: 29 Sep 2012, 14:51

Re: Sta ste po profesiji?

Post od nemampojma »

ja bih volio zivjeti sam iskljucivo od muzike jer mi se nekako cini da sam jedino za to stvoren za sve drugo me možda i ne zanima previse,radim u jednoj firmi u svojoj struci a inace sam inzinjer.Nazalost u vrijeme kad sam bio dijete klinac ,kako god nije me uopce harmonia privlacila, vec gitara a tad nije bilo nikakve skole osim za klasicnu gitaru, a to je meni kao rockeru bilo uzasno dosadno,ja kao velika faca, koja vec svira lokalne gaze(oko skole rockasi i to)uopce nije privlacilo, da ja sad doma sviram po praznim zicama itd.To su ajmo reci moji prvi prapoceci u glazbi eto.
tosha5
Nema harmoniku
Postovi: 4
Pridružio se: 28 Nov 2012, 13:18

Re: Sta ste po profesiji?

Post od tosha5 »

Instaliram parno grijanje. Ak nekom triba tu sam :D Al sviram i harmoniku da ne ispadne da se sam reklamiram :D
Korisnikov avatar
riodetriodzipband
16 basova
16 basova
Postovi: 16
Pridružio se: 01 Feb 2013, 15:00
Lokacija: Beograd

Re: Sta ste po profesiji?

Post od riodetriodzipband »

Ja sam diplomirani pravnik i radim u struci u Beogradu,u Ministarstvu finansija, Poreska uprava. Harmonika mi je prva ljubav, a prva ljubav zaborava nema, zar ne?
Korisnikov avatar
surbatovic.a
96 basova
96 basova
Postovi: 97
Pridružio se: 13 Avg 2012, 21:39

Re: Sta ste po profesiji?

Post od surbatovic.a »

Profesionalni vozac, taksi-vozac, ali da mi nije harmonike u glavi, cini mi se ne bih mogao normalno ni volan da drzim, ona je u meni i to je to. :svirac:
Korisnikov avatar
srks69
120 basova
120 basova
Postovi: 288
Pridružio se: 07 Jan 2013, 13:31

Re: Sta ste po profesiji?

Post od srks69 »

dipl.ing.građ.
Odgovori