Predstavljanje članova

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.

Pravila foruma

Ukoliko imate potrebu da kontaktirate Administratora foruma pišite na mail: muzikaharmonike@gmail.com

Nema harmoniku
Pridružio se: 22 Nov 2016, 12:43
PostPoslato: 22 Nov 2016, 14:11
Bitno da smo muzikalni :D Hvala na dobrodoslici
btw, poslao sam upravo mail

Nema harmoniku
Pridružio se: 20 Dec 2016, 22:56
PostPoslato: 20 Dec 2016, 23:14
Otac decice, 3 komada od kojih najstariji za koji dan 7 godina a najmladji pola godine. Inače imam 41 godinu i za svo to vreme nisam uspeo ili nasao za shodno da naučim upravljati bilo kojim instrumentom. Zanosio sam SR nekad davno idejom da bih voleo da naučim da sviram saksofon (zvučalo cool) ili gitaru (sve ribe se okupe oko tebe) ali nikad to nisam sproveo u delo. Naučio sam 4 akorda od 'Balkane moj' za vreme služenja vojnog roka i tu se sve završava.

E sad, ako sam ja zajebo i sefa i stanicu, ispravićemo to na sledećem kolenu. A kako sam sve stariji primećujem da mi sve vise prija zvuk harmonike, i pored toga sto sam skloniji zabavnoj muzici od narodne. Pogotovu dugmetara dira neke tacke po duši kao kineskinja kad zabada iglice za akupunkturu :)

Ponajviše sam se učlanio kako bih saznao sta treba i kako da se počne da se ući svirati harmonika. Ali to cemo u drugi temi da ne komplikujem ovde.

16 basova
16 basova
Pridružio se: 09 Avg 2017, 03:16
PostPoslato: 09 Avg 2017, 03:26
Pozdrav forumasima moje Ime je Dimitrije mnogi me zovu i laki zbog moje slicnosti u izgledu sa laki lucanom harmonika je ljubav jos od detinjstva sviram je od sveg srca i duse uglavnom volim stare harmonikase kandu,malog drakceta,dzogulu,dragana matica,miliju spasojevica i itd danas sam ponosan vlasnik nekoliko dalapa originali 3 superamestra i jedne supermaksime dugmetare od guerrini imam specijalno radjen superior 3 serijski broj 003 1967 3 po redu koji mi je posle supermaxime tonski najbolja kao i superiora 1 i legendarne super 6 iz 1960 mnogi forumasi su dali u prethodnim postovima jako dobre savete iskljucivo bih pohvalio batakanda73 koji je po meni tehnicki najvise upucen o harmonikama moj brat ima rodjeni ima jos jednu takvu slicnu kolekciju pa se nezna koju ce ko da svira i da ne zaboravim da sam ljubitelj stare narodne muzike ali i dzeza na harmonici nadam se da ce mo se dobro slagali zasto i ne bi ja nemam protiv nikog nista i da cemo pomagati jedni drugima pozdrav i hvala na primanju u ovaj velicanstveni forum :harmonikas:

16 basova
16 basova
Pridružio se: 09 Avg 2017, 03:16
PostPoslato: 10 Avg 2017, 01:11
Hvala webmaestro bolje te nasao
Prethodni

Povratak na Vezano za forum