Nove teme ( predlozi )....

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.
Odgovori
ljupa
Nema harmoniku
Postovi: 7
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Nove teme ( predlozi )....

Post od ljupa »

Imam dva pitanja za odgovorne na forumu, odnosno dva predloga.....

prvi bi bio da se otvori tema pod nazivom recimo ,, svastara" ili nekim drugim nije bitno, gdje bi se mogle postavljati po jedna, dvije numere od odredjenih izvodjaca.....
ja imam naprimjer nekoliko kola zbog kojih se ne isplati otvarati novu temu radi jednog ili dva kola....

drugi predlog je vezan za temu koja bi se zvala ,, trazim " ili ,, trazim kolo " u kojoj bi se ispunjavale zelje i potrebe clanova foruma za odredjenom numerom ( cisto da olaksamo da se dodje do neke numere na laksi nacin, a ne da se mora skidati neki veliki fajl radi jednog ili dva kola )......

mislim da bi sa ove dvije teme forum na neki nacin bio puno pregledniji.....

veliki pozdrav za sve clanove foruma....

P.S.....izvinjavam se nisam na vrijeme vidio da vec postoji tema za ovakve predloge i pitanja, pa bih zamolio odgovorne da ovu temu izbrisu a pitanje prebace u odgovarajucu temu....

Pozdrav.
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Nove teme ( predlozi )....

Post od Webmaestro »

Hvala na predlozima. Evo već sam otvorio temu za potraživanje kola i namestio da uvek bude pri vrhu. ;)
Što se tiče prvog predloga, možeš da otvoriš jednu svoju temu kao što ima Fado ("Kolekcija kola od Fado" ), Shop ("Muzika uzivo od Shopa" ), i tu postavljaš sve što imaš da podeliš sa nama, recimo "Ljupina svaštara" ili šta ti se već svidja :)
Dalapa Dugmetara
16 basova
16 basova
Postovi: 23
Pridružio se: 31 Jan 2012, 14:51

Re: Nove teme ( predlozi )....

Post od Dalapa Dugmetara »

Bilo lepo kada bi WEBMAESTRO otvorio temu "harmonija" i tu objasnio sve u vezi toga.
tszabac
Nema harmoniku
Postovi: 8
Pridružio se: 16 Apr 2012, 00:47

Re: Nove teme ( predlozi )....

Post od tszabac »

imao bih jedan zanimljiv predlog za novu temu npr. da se zove " Najbolja kola svih vremena" gde bi forumasi slali svoj predlog od deset najlepsih kola gde bi prvo dobilo 10 bodova, drugo 9 itd. do 10-og, pa bi se bodovi automatski sabirali i lista TOP 10 bila uvek vidljiva. moze se dodati i ocena strucnog zirija gde bi njihova ocena bila posebno bodovana.
mislim da vredi razmisliti..
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Nove teme ( predlozi )....

Post od Webmaestro »

Dobar predlog. To bi moglo da se organizuje. Samo, sto se tice strucnog zirija, kako da odredimo ko ce tu biti?
tszabac
Nema harmoniku
Postovi: 8
Pridružio se: 16 Apr 2012, 00:47

Re: Nove teme ( predlozi )....

Post od tszabac »

koliko vidim po drugim postovima ima forumasa koji znaju sta je harmonika i kako se svira, i sta je kvalitetno i sta je bezveze bilo to brzo ili sporo, nauceno ili talenat. a mozda se moze pozvati u pomoc neki istaknuti muzicar.
Odgovori