Forum

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.
Odgovori
DjoleJF
16 basova
16 basova
Postovi: 25
Pridružio se: 17 Dec 2011, 11:40

Forum

Post od DjoleJF »

Morao sam da postavim novu temu...
Forum je odlican,jedan od boljih muzickih.Krivo mi je sto nema malo vise clanova :(
Inace je od svih muzickih najbolje ,,osmisljen''.Sve pohvale @Webmaestro!
čitatelji
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 14 Mar 2012, 12:27

Re: Forum

Post od čitatelji »

JA LIČNO MISLIM DA IMA I BOLJIH FORUMA IZ OVE OBLASTI, DA NE POMINJEM BAHATOST nazovi WEBMASTERA
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Forum

Post od Webmaestro »

Hvala Djole na pohvalama. Bitan je kvalitet clanova a ne broj, jer clanovi cine ovaj forum da bude najbolji, ja sam samo pokretac ideje a vi koji ste korisnici ste najzasluzniji za uspeh ;)

Citatelji, ako bahatoscu smatras to sto pokusavam da te naucim da pisanje velikim slovima se na internetu smatra vikanjem, onda ok, bahat sam. Na bilo kom drugom forumu dobio bi zabranu pristupa za nepostovanje pravila, a vidis ti si jos uvek ovde, tako da ipak znaci ima nesto i ljudskog u meni, jelte? ;)
DjoleJF
16 basova
16 basova
Postovi: 25
Pridružio se: 17 Dec 2011, 11:40

Re: Forum

Post od DjoleJF »

@čitatelji, ne bih se slozio s tobom, ne znam koji je razlog sto to pises ali ako je zbog velikih slova upravu je @Webmaestro na internetu je to nepristojno, jedino ako imas problem sa tastaturom ali kako vidim nemas.Tako da ti to nije na mestu, @Webmaestro mi je mnogo pomogao i od kad sam na forumu je korektan prema meni...
Odgovori