Predstavljanje članova

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.
Odgovori
Korisnikov avatar
duledalapa
Nema harmoniku
Postovi: 6
Pridružio se: 12 Okt 2012, 08:42

Re: Predstavljanje članova

Post od duledalapa »

Zdravo svim ljudima dobre volje koji vole harmoniku.Od pre neki dan sam na forumu i mnogo mi se dopao jer ima sve ono sto ja kao mlad i pocetnik nisam u svoje vreme niti imao niti znao.Ja sam Dule od malena me zovu duledalapa ima nesto i na youtube pod ovim imenom mada vec 20 god. sviram Paolo soprani klavirnu 2+2 laksa je od dalape iz Zrenjanina sam imam 56 god. mator celog zivota sam radio dva posla svirao pevao i radio u Naftagasu. e pa sad neradim a jos nisam u penziji i u najlepse vreme sam nasao da se posvetim muzici he. he, Bilo bi mozda previse da pisem i opisem ceo svoj muzicarski zivot radio sam mnogo i sa poznatim i nepoznatim muzicarima po inostranstvu i ovde zadnjih 2 god. sam po Temisvaru bio a sada se samo prisecam lepih trenutaka i pomalo sviram. Napisao sam i nesto tekstva nesto i snimio obradjivao i prepevao madjarske pesme i za pocetak dosta. Drago mi je da jos ima mladih koji vole harmoniku Vezbajte Svirajte Harmonika je nesto Veliko i Uzviseno Pozdrav svima
stefan_1202
16 basova
16 basova
Postovi: 18
Pridružio se: 24 Maj 2011, 12:41
Lokacija: Nis

Re: Predstavljanje članova

Post od stefan_1202 »

Mnogo bih voleo da vidim taj snimak posto je moj otac 84 pobedio u klasi juniora.......Pozz svima :D
Korisnikov avatar
duledalapa
Nema harmoniku
Postovi: 6
Pridružio se: 12 Okt 2012, 08:42

Re: Predstavljanje članova

Post od duledalapa »

Pozdrav ukucajte na youtube duledalapa
Biker
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 10 Nov 2012, 14:56

Re: Predstavljanje članova

Post od Biker »

Pozdrav svima. Zovem se Stjepan, iz Hrvatske sam, imam 19 godina i prije 7 mjeseci sam kupio harmoniku pošto mi je oduvjek bila želja učiti svirati. Harmonika je melodija violeta III... Ne idem u glazbenu školu-samouk sam iz tog razloga jer novaca nema. Prijavio sam se na forum jer imam par pitanja i tako to... nadam se da sam dobrodošao :svirac:
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Predstavljanje članova

Post od Webmaestro »

Dobrodosao! Slobodno pitaj sve sto ti treba u vezi harmonike i sviranja :svirac:
BlackT
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 10 Nov 2012, 19:06

Re: Predstavljanje članova

Post od BlackT »

Lijep pozdrav iz Hercegovine
Zovem se Predrag i imam 19 god.
Harmonika me oduvijek privlačila,kad je god neka pjesma ja tandaram po zamišljenoj tipkovnici :svirac:
Pa sam se prije nekih mjesec dana odlučio i na taj pothvat. Kupio sam harmoniku royal standard capella, ništa posebno ni bitno da je ispravna i da se nan joj mogu učiti. Kasnije kada nešto naučim uzimam bolju
Idem kod učitelja harmonike i tako, nadam se ugodnom druženju :jdishddf:
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Predstavljanje članova

Post od Webmaestro »

BlackT napisao:Lijep pozdrav iz Hercegovine
Zovem se Predrag i imam 19 god.
Harmonika me oduvijek privlačila,kad je god neka pjesma ja tandaram po zamišljenoj tipkovnici :svirac:
Pa sam se prije nekih mjesec dana odlučio i na taj pothvat. Kupio sam harmoniku royal standard capella, ništa posebno ni bitno da je ispravna i da se nan joj mogu učiti. Kasnije kada nešto naučim uzimam bolju
Idem kod učitelja harmonike i tako, nadam se ugodnom druženju :jdishddf:
Pozdrav i tebi, i da mnogo naucis uz druzenje sa nama :svirac:
Korisnikov avatar
Gorance
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 22 Nov 2012, 12:15

Re: Predstavljanje članova

Post od Gorance »

Ja da pokusam da ozivim temu,Nema sad vremena da se detaljno pretstavljam.Forum je simpatican,postavljen kako treba samo su clanovi malo aljkavi,dajte da se svi pretstavimo,da znamo ko je ko,ko sta svira,bice mnogoi lakse. :depkvk:
Nov sam clan i ovo mi je prvi post pa mi nemojte zameriti sto sad ja nesto mitingujem.
Bavim se svirkom dosta dugo,15 godina ima kako zaradjujem od toga a 25 kako sviram :svirac: ,mnogo toga bi mogao drugima da pomognem a i voeo bi da cujem ostale.
evo ja cu intenzuvno pregledavati forum da se upoznam sa temama, i clanovima .
Pozdrav svima!!!
Korisnikov avatar
Gorance
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 22 Nov 2012, 12:15

Re: Predstavljanje članova

Post od Gorance »

Gorance napisao:Ja da pokusam da ozivim temu,Nema sad vremena da se detaljno pretstavljam.Forum je simpatican,postavljen kako treba samo su clanovi malo aljkavi,dajte da se svi pretstavimo,da znamo ko je ko,ko sta svira,bice mnogoi lakse. :depkvk:
Nov sam clan i ovo mi je prvi post pa mi nemojte zameriti sto sad ja nesto mitingujem.
Bavim se svirkom dosta dugo,15 godina ima kako zaradjujem od toga a 25 kako sviram :svirac: ,mnogo toga bi mogao drugima da pomognem a i voeo bi da cujem ostale.
evo ja cu intenzuvno pregledavati forum da se upoznam sa temama, i clanovima .
Pozdrav svima!!!
:pudc8: e ,ja tek sad vidim da ima dosta ljudi koji su se predstavili nego se ne snalazim sa telefonom,prelazim na vecu masinu pa nastavljam da cesljam forum ,pozdrav od novog clana!!!!!
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Predstavljanje članova

Post od Webmaestro »

Pozdrav i dobrodosao na forum za harmonikase i harmonikasice :svirac:
Slobodno se prikljuci diskusijama na teme koje ti budu zanimljive, pa tako svojim znanjem i iskustvom das doprinos u popularizaciji harmonike.
Odgovori