Predstavljanje članova

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.
Odgovori
old_school
16 basova
16 basova
Postovi: 25
Pridružio se: 20 Dec 2012, 00:06

Re: Predstavljanje članova

Post od old_school »

Pozdrav!


Ja sam Tihomir,imam 19 godina,inace sam iz Bjelovara ali studiram u Rijeci.Sviram harmoniku oko 3 godine,sjecam se da sam 3.1.2011. bio na prvom satu kod profesora Žarka Peraka,kako sam krenuo s faksom malo sam zapostavio harmoniku,ali nadam se da ce se to uskoro promijeniti :))) Trenutno imam Weltmeister Consonu.Najvise volim svirat narodna kola,a pjesme tek toliko za drustvo :) imam cak i jedan video od prije skoro godinu dana u podforumu "Snimci forumasa" nadam se ce bit jos koji,samo sad trebam ponovno uc u kondiciju :D

LP Tihomir
Gor-An
Nema harmoniku
Postovi: 6
Pridružio se: 27 Jan 2014, 22:42

Re: Predstavljanje članova

Post od Gor-An »

Pozdarav svima,

ja sam Goran iz Zagreba, imam 37g. i vjerovatno sam jedan od rijetkih koji u ovim godinama počinje učiti svirati harmoniku... ha ha ha do penzije će valjda biti nešto od moje svirke...

pozzz još jednom svima
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Predstavljanje članova

Post od dugmetarac78 »

Pozdrav i dobrodošao u naš klub ljubitelja harmonike i dobre muzike, uz dovoljno ljubavi i truda ništa nije nemoguće, znaš kako se kaže: Ako je sretno, nikad nije kasno. :depkvk:
Korisnikov avatar
bixic
16 basova
16 basova
Postovi: 32
Pridružio se: 31 Dec 2013, 13:24

Re: Predstavljanje članova

Post od bixic »

Pozz, Gorane, ja imam 36 Iz Zg i isto kao i ti počinjem sa harmonikom. Nemoj se obeshrabrivati, sviranje harmonike je stvar vježbe. Istina, treba i malo talenta i sluha ali najveći dio uspjeha leži u puuunoo vježbanja.
Solomun
120 basova
120 basova
Postovi: 257
Pridružio se: 08 Sep 2013, 18:51

Re: Predstavljanje članova

Post od Solomun »

Dobro doša! Fali mi do šefa orkestra nekoliko
komentara pa evo da ti i ja poželim dobrodošlicu.
Ako te bude što zanimalo javi se na PP.
birtija
16 basova
16 basova
Postovi: 18
Pridružio se: 22 Feb 2012, 00:19

Re: Predstavljanje članova

Post od birtija »

Postovanje svim ljubiteljima ovog prekrasnog instrumenta,zovem se Gordan,zivim u Slavonskom Brodu,39 godina
kao i vecina ovdje i ja sam neizljecivi pacijent kad je harmonika u pitanju,kao klinac sam pozelio da je ucim svirati
ali splet okolonosti mi je gurnuo u ruke saxofon i tako sam otrubio 7-8 god i spremio ga u kofer ali harmonika je uvijek čučala negdje u meni;0 i da skratim sa 37 godina pocinjem da ucim, godinu dana sam(nepreporucam nikome) dalje od neke laganije pjesme sa zbrljanim trilerima nisam dosao..i sada vec godinu i pol sa uciteljem ..razlika je derasticna;) vjezbam fanaticno i po 7-8 sati dnevno kad uspijem ali bez 3 sata necu ni da sjednem:)reakcije ukucana necu ni da objasnjavam..po struci farmaceutski tehnicar ali onaj splet okolnosti me odveo u ugostiteljstvo..ako neko putuje autocestom A 3 po slavoniji nek se javi pa cemo se malo pocastiti,
hvala svim forumasima na nesebicnoj pomoci,savjetima,misljenjima,neznate koliko ste pomogli.
birtija
16 basova
16 basova
Postovi: 18
Pridružio se: 22 Feb 2012, 00:19

Re: Predstavljanje članova

Post od birtija »

...da vas jos malo udavim,prije 12 godina sam upoznao jednu curu i na 2-3 spoju kaze ona ja sam krenula u glazbenu skolu za harmoniku i prebacila se na klavir...a ja: pa jel imas ti jos tu harmoniku?ona:imam. ...ja: os se udat za mene ?i uda se nesretnica:) i nakon godina hodanja,podstanarstva(nemos svirat,komsije) useljavamo u kucu i isti dan ja otvaram kofer i i ganc nova weltmajstorica 96 "kubika" niko sretniji :) ,prokleo sam je 100 puta majku joj poljubim,tvrda kao kamen duboka kao Dunav..ali uz bolove ruke trnjenja prstiju da se i na njoj odsvirati milosevka kolo ,ne bas u Djokicevom tempu ali malo sporije..pozdrav jos jednom svima. :)
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Predstavljanje članova

Post od alibaba40 »

Dobrodoslica svim novim clanovima sto nas vise to bolje zivili :ijuju:
Solomun
120 basova
120 basova
Postovi: 257
Pridružio se: 08 Sep 2013, 18:51

Re: Predstavljanje članova

Post od Solomun »

Dobrodošlica za novog člana (birtija)!!!!!!!!!!!
Guerrini96
Nema harmoniku
Postovi: 3
Pridružio se: 09 Sep 2011, 16:39

Re: Predstavljanje članova

Post od Guerrini96 »

Pozdrav svim clanovima,
vec duze vreme sam na Forumu aktivan i pratim Teme redovno (svaka cast za forum! mnogo mi je pomogao!)
Ali nikako da nadjem vreme da se predstavim, pa eto posle dugog vremena :D

Zovem se Damjan, zivim u Becu i imam 17 godina. Harmoniku sviram vec 2, 3 godine. Uci me moj Tata koj nazalost vise ne svira aktivno Harmoniku..
Najvise volim da sviram Srpske i Vlaske stvari :)

Pogledajte jedan snimak u podforumu "Snimci forumasa" :svirac:
Odgovori