Predstavljanje članova

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.
Odgovori
mamula
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 16 Jun 2011, 07:57

Re: Predstavljanje članova

Post od mamula »

jeftabgd napisao:Ja sam Zoran Jevtic(Jefta),43,godine.Poceo sam da sviram sa 5 godina.Ucio sam kod Ace Krnjevca i Mice Ivanovica.Bavim se i zivim iskljucivo od muzike iako sam po struci trgovac.Poslednjih desetak godina vise radim sa aranzerom i klavijaturama.Sto se tice muzicara iz Beograda,mislim da poznajem skoro sve koji su u poslu mada se stalno pojavljuju mladi i kvalitetni muzicari.Pozdrav za sve na forumu.
Pozdrav za starog asa i dobrodosao na forum! :svirac:
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Predstavljanje članova

Post od Webmaestro »

Dobrodosao Jefta :svirac:
dragan1972
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 14 Feb 2012, 22:48

Re: Predstavljanje članova

Post od dragan1972 »

Zovem se Dragan, iz Kragujevca sam (Selevca rodom), i naravno veliki sam ljubitelj muzike harmonike. Nazalost, sve je ostalo samo na toj ljubavi, premda imam veliki broj prijatelja koji se profesionalno bave muzikom i koji su vama, verujem poznata imena. Siguran sam da je u stvaranju tih prijateljstava presudna bila ljubav prema melodiji koju su stvarali stari majstori, razlicitost u izrazaju svakog od njih i naravno novi i noviji izraz danasnjih umetnika. Da ne davim, prepoznajem i volim dobru muziku. Za sada toliko,
poz.
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Predstavljanje članova

Post od Webmaestro »

Pozdrav i dobrodosao na muzikaharmonike.com
Korisnikov avatar
ArminR
16 basova
16 basova
Postovi: 19
Pridružio se: 19 Feb 2012, 20:15

Re: Predstavljanje članova

Post od ArminR »

Ja sam Armin Ramić. Imam 14 godina, idem u muzičku školu sviram --> :svirac: :D Iz Bihaća sam. Planiram u srednju muzičku školu. U muzičkoj sam najbolji učenik. U osnovnoj baš i nisam. Harmoniku sviram 6 godina. Imam harmoniku RoyalStandard sa 120 basova. Troglasna. Crvene boje. Volim klasiku (možda zato što je stalno sviram). Volim svirati na javnim mjestima. 2010 je bilo takmičenje u Gračanici. Osvojio sam 2. mjesto sa 88,75 bodova. Eto toliko od mene. Možda drugi put više :)


:svirac: :svirac: :svirac:
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Predstavljanje članova

Post od Webmaestro »

Dobrodoslica i tebi i svaka cast na uspesima :)
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Predstavljanje članova

Post od Bata Kanda 73 »

Dobro doso Armine! Mlad si decko i vreme je tek pred tobom.Kako stvari stoje krenu si sa harmonikom,ozbiljno i uspesno-samo tako nastavi! Puno srece sa harmonikom i u privatnom zivotu! Ziv bio! :svirac:
Dalapa Dugmetara
16 basova
16 basova
Postovi: 23
Pridružio se: 31 Jan 2012, 14:51

Re: Predstavljanje članova

Post od Dalapa Dugmetara »

Zovem se Nemanja. Vezbam harmoniku od svoje sedme godine, sad imam 16. Dalapa dugmetara 140 basova.... Volim muziku, i sve u vezi nje...
Pavlisha
16 basova
16 basova
Postovi: 17
Pridružio se: 06 Jul 2011, 21:13

Re: Predstavljanje članova

Post od Pavlisha »

Ja sam Pavle, za prijatelje Paja. svirao sam od 12-te do 17-te godine. imao sam i neki bend pa sam prestao. raspalo se to sve, poceo da radim i tako... sad opet sviram pomalo. Njavaznije je to sto ja volim muziku harmonike :). hocu da se podsetim i prevazidjem ono sto sam znao. a tek sam se podsetio(mada ni blizu kao pre) da sviram za svoju dusu i drustvo a posle ako iskrsne neka mala svirka nece biti lose. Imam Weltmeister Consonu(mislim da ima jednu kabinu i to metalnu) nije losa, ima porilicno lep zvuk. mada nije bas glasna. ali... hteo bih da predjem na dugmetaru i to Dallape :). o tome cemo u drugim temama.
inace pratim vas rad vec neko vreme. mada sam samo citao nisam se javljao jos :). dakle ovo je bio moj prvi post. Pozdravljam vas sve i drago mi je da sam vas nasao.
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Predstavljanje članova

Post od Webmaestro »

Pozdrav Nemanja i Pavle i dobrodosli.
Odgovori