Predstavljanje članova

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.
Odgovori
Korisnikov avatar
Ivica 1972
16 basova
16 basova
Postovi: 26
Pridružio se: 23 Jun 2013, 16:02
Lokacija: Oslo, Norway

Re: Predstavljanje članova

Post od Ivica 1972 »

zahvaljujem, ako budes imao kad da pogledas, to je jedno kolo kojemu ne znam ime,naucio od jednog kolege u hrvatskoj, ni on mu nije znao ime
Korisnikov avatar
zoranzlatkovic5
16 basova
16 basova
Postovi: 21
Pridružio se: 30 Avg 2013, 13:39

Re: Predstavljanje članova

Post od zoranzlatkovic5 »

Jedan lep pozdrav za sve moje kolege muzicare od jednog klavijaturiste amatera. Ovo je odlicno mesto za muzicare i veoma mi je drago da sam se i ja prikljucio.
baneharmonikas2002
Nema harmoniku
Postovi: 2
Pridružio se: 05 Sep 2013, 20:52

Re: Predstavljanje članova

Post od baneharmonikas2002 »

Pozdrav ja sam Bane iz Bijeljine *Republika Srpska*,sviram harmoniku oko 2 godine i 6 mjeseci.Sviram dugmetaru!!! Pozdrav za sve clanove! :svirac: :svirac: :D :D
Korisnikov avatar
Administrator
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 142
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Predstavljanje članova

Post od Administrator »

Pozdrav i dobro dosli na forum :svirac:
Korisnikov avatar
zoranzlatkovic5
16 basova
16 basova
Postovi: 21
Pridružio se: 30 Avg 2013, 13:39

Re: Predstavljanje članova

Post od zoranzlatkovic5 »

Hvala na dobrodoslicu i da se lepo druzimo uz dirke bele i crne :jdishddf:
sheta_jr
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 24 Sep 2013, 12:29

Re: Predstavljanje članova

Post od sheta_jr »

Pozdrav svima, zovem se Milos, iz Novog Sada sam, sviram harmoniku i klavjaturu. Nadam se lepom druzenju :)
Korisnikov avatar
magicyzy
48 basova
48 basova
Postovi: 61
Pridružio se: 30 Apr 2013, 23:30
Lokacija: Duisburg, Deutschland

Re: Predstavljanje članova

Post od magicyzy »

Pozdrav svima! :ijuju:
zovem se Ivan i imam 32 godine. Rodom sam iz Bosne, a od rata sam zivio u Hrvatskoj. Zadnje 4 godine zivim sa suprugom u Njemackoj.
Zavrsio sam samo osnovnu glazbenu (muzicku) skolu. nakon 15 godina NE SVIRANJA prosle godine sam se uclanio u jedan njemacki zabavni harmonikaski orkestar i poceo ponovno da sviram :jdishddf: Sta ces, kad osjetis prazninu oko srca, glazba je najbolji lijek :svirac:
Trenutno sviram na Hohner Atlantic iV DeLuxe (njemacki orkestar-njemacki instrument-hehehe).
Forum je odlican i samo tako naprijed!
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Predstavljanje članova

Post od Webmaestro »

Dobrodošao na forum :svirac:
Korisnikov avatar
bixic
16 basova
16 basova
Postovi: 32
Pridružio se: 31 Dec 2013, 13:24

Re: Predstavljanje članova

Post od bixic »

Pozdrav svim ljubiteljima harmonike, članovima foruma i svim ljudima dobre volje. Ime mi je jurica, iz Zagreba sam, star već 36 godina, harmoniku nemam, nikada je nisam ni imao ali to ću uskoro promijeniti. Od malih nogu sviram gitaru i bas gitaru, nekad više nekad manje uspješno, svirao sam nešto po gažama, nešto po svadbama i krao bogu dane. Harmoniku volim od uvijek, još kao prvašić u osnovnoj školi prvi sam se put susreo s njom kod prijatelja iz razreda i od tada gledam je i ćutim da ćemo se ponovo sresti. Kao i sve drugo u životu, kod mene prvo mora sjest na svoje mjesto želja, pa kad se želja poklopi sa mogućnostima nešto se i dogodi. sa nekih 15ak sam krenuo kupiti harmoniku preko oglasnika i vratio se doma sa orguljama, naime, koliko god je u oglasu ta harmonika bila nahvaljena u realnosti je bila smeće. Pa sam onda par godina svirao te orgulje na opće oduševljenje susjeda u zgradi... sa 18-19 rastajem se od orgulja i nastavljam put jašući fendere i ibaneze, pa nailazi ovation, pa yamaha, pogađate, prevladala je ljubav prema gitari. Par godina gažiranja, nespavanja, svirke po mjestima od kojih mi se i danas ježe dlake, vrijeme koje je najbolje zaboraviti. harmonika je i dalje čučala negdje u meni, mrvicu preduboko a ja mrvicu preinertan nikako da skupim snage i da ju izvučem na površinu. Onda sam se oženio, prvi puta. Naravno, kao svaka druga žena ni njoj nije bilo drago da noći provodim na svirkama pa sam i to prestao, postao sam papučar, rasprodao sve gitare i pojačala, ostavio samo jednu staru akustičnaču sa savršenim zvukom. Pa nakon par godina natezanja spakiram ja tako kofere i dignem sidro. Kad ljubav umre nema povratka. Zaljubih se ponovo, oženih, dobih dječicu, male anđele za koje živim. Više nikad nisam svirao ni na jednoj gaži, imam svoju prvu gitaru koju cijedim svakodnevno, imam i jednu na struju koja mi skuplja prašinu, poučen iskustvom sviranja orgulja u zgradi i bolje je da ova šuti. A harmonika, ma doći će, ovih dana, mjeseci, godina, znam da je tu negdje, iza nekog ugla i kad se sretnemo to će biti to. :svirac:
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Predstavljanje članova

Post od Webmaestro »

Veliki pozdrav i dobrodošao medju harmonikaše :depkvk:
Odgovori