Konkurs za moderatore i urednike

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.
Korisnikov avatar
Administrator
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 142
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Konkurs za moderatore i urednike

Post od Administrator »

Pozivaju se svi zainteresovani članovi da se uključe u rad našeg foruma i pomognu u uredjivanju. Moderatori su zaduženi da čiste forum od nepotrebnog spama, mogu da premeštaju, zaključavaju, brišu teme i postove.

Možete se prijaviti na ovoj temi ili preko privatne poruke Administratoru, a uslov je da ste aktivan i redovan član foruma.
dragan.koja
Nema harmoniku
Postovi: 6
Pridružio se: 03 Mar 2011, 08:05

Re: Konkurs za moderatore

Post od dragan.koja »

Evo da napisem nesto u vezi ove teme koju ste napisali u vezi moderatora.Za ovu titulu nebih preporucio clanu sa malo slobodnog vremena jer obaveza moderatora na momenat moze biti velika.A i mora se poznavati dosta rad interneta kako bi se nekom clanu pomoglo.Posto se ovde radi o forumu harmonike to jos dodaje neku obavezu da moderator poznaje dosta instrumentalni rad nasih harmonikasa,gitarista saksofonista,frulasa,violinista,,,,i tako redom.Znaci titula moderatora nije mala.
Korisnikov avatar
darko
16 basova
16 basova
Postovi: 33
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Konkurs za moderatore

Post od darko »

pozdrav za sve clanove


----------------------------------------------------------------------------------------
Clan upozoren po drugi put zbog laznog predstavljanja i izmenjen mu je post !!!!
micha56
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Konkurs za moderatore

Post od Webmaestro »

Nakon prosirenja foruma, javila se potreba za urednike delova foruma koji su vezani i za druge instrumente, kao i za deo sa tekstovima i akordima pesama. Ukoliko ste poznavalac nekog instrumenta i imate zelje, volje i vremena da budete urednik u delu foruma posvecenom tom instrumentu, ili u delu foruma "Tekstovi i akordi pesama", javite se.
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Konkurs za moderatore i urednike

Post od micha56 »

E, fala Bogu, Pirocanac da si resio da me malko "oslobodis" obaveza na forumu. Ne zalim se i ne kukam, ali ima na forumu dosta obaveza za jednog coveka, a posebno poznavanje odredjene "problematike", tako da ... - ma javljajte se ljudi.
Biti urednik na ovom forumu nije tesko i ne boli nista. Vazno je da se mi ovde druzimo i razmenjujemo znanja, misljenja i razne snimke, tekstove i note.
Bilo bi lepo da dobijem kolegu ili jos lepse - koleginicu, pa da podelimo "posao".

Veliki pozdrav.
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Konkurs za moderatore i urednike

Post od Webmaestro »

Nesto nam je slabo zainteresovanih. A da damo platu, a? :)
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Konkurs za moderatore i urednike

Post od Shop »

Pa ne znam,ja bih voleo ali..... plasim se kako bih ispunjavao svoje obaveze!Kako,sta?!Ne znam nista o tome!
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Konkurs za moderatore i urednike

Post od Webmaestro »

Moderator vodi racuna da se postuju PRAVILA FORUMA, a kao urednik da animira forum u delu za koji se odluci (ako je to recimo deo foruma "Pesmarica" onda postavlja tekstove i akorde)
KizaX
120 basova
120 basova
Postovi: 124
Pridružio se: 29 Sep 2011, 22:31
Lokacija: Novi Beograd

Re: Konkurs za moderatore i urednike

Post od KizaX »

Ja imam iskustva,napravio sam i vodio par phbb foruma,na ovom ne bih imao problema,a usput taman bih naucio nesto zbog cega sam i dosao ovde :)
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Konkurs za moderatore i urednike

Post od Webmaestro »

Pozdrav KizaX. U kojoj oblasti bi se najbolje snasao, da li bi to mozda bio podforum OSTALI INSTRUMENTI - INSTRUMENTI SA DIRKAMA (klavijature i aranzeri), ili neka druga?
Odgovori