Pitanje

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Pitanje

Post od Webmaestro »

wemaks napisao: zasto mi link, koji postavljam, nije aktivan za direktan downloaud, nego mora se kopirati u novi prozor dabi se aktivirao? Gde gresim?
Pozdrav
Trebas da ga stavis jos i u "URL" tag, isto tako kao sto ga stavljas u "hide" tag.
micoo
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 09 Jan 2012, 02:05

Re: Pitanje

Post od micoo »

:ijuju: Pozdrav prijatelji harmonikasi imam pitanje Samouk sam sviram dosta stvari stare narodne 66 sam godiste pa si mozete mislit uglavnom imam u planu drugu harmoniku uzeti vecu od 120 basa ali kad tako slusam i gledam koji sviraju dugmetaru pa mi se cini da je lakse Dugmetaru svirati nego Klavirku ili mi se cini i dali bi to sta bilo za mene Mislim nemoj se ljutite ka sto sam napiso ja eto za moju dusu sviram :svirac:
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Pitanje

Post od Webmaestro »

Dobro nam dosao. U ovom delu foruma se postavljaju pitanja vezana za sam forum i njegovo funkcionisanje, a ako hoces odgovor na neko tehnicko pitanje o harmonici onda je tu podforum "Diskusije o instrumentu".
Sto se tice tvog pitanja dugmetara / klavirna, pogledaj ovu temu gde je vec dosta pisano o toj dilemi: Klavirna harmonika vs. dugmetara
micoo
Nema harmoniku
Postovi: 5
Pridružio se: 09 Jan 2012, 02:05

Re: Pitanje

Post od micoo »

:depkvk: Svaka cast mislim nemoj se ljutis al Pogresio sam :svirac:
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Pitanje

Post od Webmaestro »

;)
Kamenarac
Nema harmoniku
Postovi: 0
Pridružio se: 15 Jul 2011, 22:24

Post od Kamenarac »

Dobar rad svim srodnicima zelim,zamolio bih ako neko ima ima note od Marionete M.T Krnjevac da postavi,nov sam na forumu.............
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Pitanje

Post od Webmaestro »

Dobrodosao. Tvoje pitanje ce imati vise efekta ako ga postavis ovde: Potraznja nota ;)
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Pitanje

Post od alibaba40 »

Webmaestro napisao:Dobrodosao. Tvoje pitanje ce imati vise efekta ako ga postavis ovde: Potraznja nota ;)
Mnogo mi te zao Webmaestro,ali izgleda da imas pune ruke posla :lol:
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Pitanje

Post od Webmaestro »

Sta ces, mora neko i to da radi :D
Odgovori