Vaši predlozi

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.
Korisnikov avatar
Danijel3112
Nema harmoniku
Postovi: 8
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Vaši predlozi

Post od Danijel3112 »

Pozdrav svima!Iznenadio me ovaj forun na koji sam slučajno naišao i ugodno me iznenadio.Pozdrav svima!
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Vaši predlozi

Post od Webmaestro »

Dobrodošao. I nama je milo kad nam se novi članovi jave kojom porukom :)
Pozdrav
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Vaši predlozi

Post od micha56 »

Ja potpuno shvatam cilj postavljanja ovog foruma, ali mislim da bi forum bio poseceniji kada bi se na njemu uradila odredjena prosirenja ili dopune. Pa tako predlazem otvaranje jednog popularnog dela sa humorom, kompjuterskim delom (muzicki i drugi programi i sl.) i raznim drugim delovima manje ili vise vezanih za harmoniku, pa i samu muziku uopste.
U prilog tome otvorio sam posebnu temu viceva, a uskoro i npr. smesnih slika i tako dalje, ali je bolje da to smestimo u poseban odeljak, pa ko voli nek izvoli, a ko ne - siroko mu polje.

Ako se slazete sa ovim otvorite taj poseban odeljak i tu smestite sve sto spada u neku zabavu i nije bas direktno vezano za harmoniku.

Pozzzzz.
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Vaši predlozi

Post od micha56 »

Pa ne mogu da verujem.
2 dana je proslo i NIKO, ama bas NIKO, nije ostavio post niti u jednoj temi.
Pa zar je moguce da je ovaj forum toliko lose posecen. Kad god posetim forum i pogledam ko je jos na forumu, a ono pise: ja i moooooozda jos jedan i tu je kraj.

Alooooooo, ljudi gde ste breeeeee!!!!!!!!
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Vaši predlozi

Post od dugi68 »

Ovaj forum odlično funkcionira kao forum isključivo za harmoniku i nema potrebe razvodnjavati ga u stilu "ne mora biti vezano za harmoniku" :x
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Vaši predlozi

Post od micha56 »

dugi68 napisao:Ovaj forum odlično funkcionira kao forum isključivo za harmoniku i nema potrebe razvodnjavati ga u stilu "ne mora biti vezano za harmoniku" :x
OK. Ja nista lose nisam mislio kada sam rekao, da mozda treba nesto uraditi na temu pronalazenja bilo cega, sto bi izazvalo vise paznje, a time i povecalo posecenost foruma.
Ako je zamisao da forum bude iskljucivo za harmoniku, nemam, ama bas, nikakva prava da se mesam u uredjivacku politiku foruma, tako da odustajem od bilo cega sto nije vezano za harmoniku, pa ako treba, obrisacu i sve moje postove koji nisu vezani za harmoniku. To su novootvorene teme sa smesnim slikama i vicevima. Da se razumemo - ja OBOZAVAM harmoniku i sve sto je vezano za nju.

Duboko se izvinjavam, sto sam hteo nesto da promenim, a to dovodi do "razvodnjavanja" foruma, kako rece dugi68.

Medjutim, ne bih se bas slozio da "forum odlicno funkcionira", a da ga dnevno posete jedan ili dva coveka. To je katastrofa u odnosu na forume, koje ja posecujem i ostavljam svoje postove i koje dnevno poseti vise hiljada ljudi Slika

Ali .... Svako ima svoj ukus, rece djavo i sede u koprive ili svaka budala ima svoje veselje....

Bas bih voleo da cujem misljenje Webmaestra na ovu temu.

Pozzzz.
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Vaši predlozi

Post od dugi68 »

Predzadnja rečenica ti je najpametnija u cijelom izlaganju. Naravno da te nitko ne proziva da si mislio nešta loše :) .
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Vaši predlozi

Post od micha56 »

Ma mislio sam da cutim i nista vise ne kazem na ovu temu i 2 dana citam ovo i ... NE MOGU DA CUTIM.......

Ovako:
@dugi68 - to sto na ovom forumu imate 190 postova, sa 196 poena (za godinu dana), a ja "samo" 43 postova sa 51 poena (za manje od 2 nedelje) - ne znaci da ste pametniji ili pozvaniji, niti Vam daje za pravo da odlucujete o tome sta ce se desiti u buducnosti sa ovim forumom.

Elem - ja ipak smatram da o forumu svi mi imamo prava da dajemo samo predloge, a o tome sta ce stvarno biti u buducnosti - ipak o tome odlucuju administrator i urednik, odnosno "gazda".

Ok - citiram sa pocetne strane ovog foruma:

"Cilj ovog foruma je propagiranje harmonike, instrumenta koji manje ili više uspešno opstaje u doba elektronike - sintisajzera, aranžera, semplova...
Forum Muzika Harmonike nastao je sa idejom da se na jednom mestu prikupi što više podataka o harmonici, harmonikašima, tehnici sviranja i ostalo vezano za ovaj instrument, što bi moglo da bude od korisi kako onima koji već sviraju harmoniku, tako i onima koji planiraju da počnu da sviraju, ali i da postane svojevrsna baza podataka, notnih zapisa, mp3 muzike - što bi koristilo i onima koji ne sviraju ali slušaju i interesuju se za muziku harmonike
." - kraj citata.

I to je u redu.

Ali - ja sam samo hteo da dam predlog kako bi forum bio poseceniji, mozda i zbog neceg drugog - pa bi i muzika harmonike bila dostupna vecem broju ljudi i tako bi se mozda vise i popularisala.
Naravno - ne moraju to biti ni vicevi, ni smesne slike niti nesto drugo, sto sam ja predlozio, ali aman ljudi - uradite nesto i povecajte posecenost foruma. Mislim da je to zajednicki cilj svih onih koji istinski vole harmoniku i njenu muziku.

Evo o TOME nisam mogao da cutim i sad - ne daj Boze da ih prozivam, a nemam ni prava na to - voleo bih da cujem misljenje o ovom mom predlogu i od zvanicnih ljudi sa foruma (administratora, urednika, moderatora ...).
Kako oni kazu - tako cu i postupiti. Druge necu da slusam...
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Vaši predlozi

Post od dugi68 »

truć :lol:
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Vaši predlozi

Post od micha56 »

dugi68 napisao:truć :lol:
Alal vera - to je vaspitanje i kultura ....
B r a v o o o o o o ! ! !
Slika

Molim da se povodom ovog vredjanja oglasi neko od nadleznih na forumu i - naravno preduzme nesto.
Prijavicu i kao zloupotrebu foruma.
Odgovori