Vaši predlozi

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Vaši predlozi

Post od dugi68 »

prot :lol:
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Vaši predlozi

Post od micha56 »

dugi68 napisao:prot :lol:
Pa da ....
Sad mi je tek jasno zasto je ovaj forum lose posecen - pa to je zbog ovakvih clanova koji mogu da rade sta hoce i da ih niko ne sankcionise ....
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Vaši predlozi

Post od dugi68 »

reče mudrac :lol:
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Vaši predlozi

Post od micha56 »

dugi68 napisao:reče mudrac :lol:
A sta sad ovo znaci ???
Zasto se ne otkacis bre od mene jednom i ides svojim putem gde idu svi tvog profila i ne diraj mene, jer mi nismo ni priblizno slicni.
Za tebe sam Albert Ajnstajn, ako si slucajno cuo za njega i mogu da ti drzim predavanja o etici, moralu, umetnosti, tehnici, svetskim dostignucima i o cemu sve drugom pozelis, a supalj si u toj oblasti.

Prema tome MOLIM TE skloni se od mene i zaobidji me.

Molim Vas moderatori, administratori i koji vec postojite na ovom forumu - sklonite ovo bezobrazno i nevaspitano cudo od mene, ako hocete ili eventualno mozete ....
Bio bih Vam neizmerno zahvalan.

Pozzzz.
dugi68
120 basova
120 basova
Postovi: 209
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Vaši predlozi

Post od dugi68 »

auu, :P :oops: :cry: :evil: :twisted: Slika Slika
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Vaši predlozi

Post od Webmaestro »

Predlog koji je dao micha56 je dobar i nije nista novo. Naime, tako nesto je bilo u planu da se napravi jos ranije, ali ako dodje do prosirenja foruma onda ce tu trebati jos ljudi koji ce da uredjuju sve to, a i ovako oskudevamo u moderatorima i urednicima. Tako da, ako bude bilo dobrovoljaca za moderatore, moci ce da se ostvari i prosirenje foruma.
Korisnikov avatar
harmonikaš_ivan
96 basova
96 basova
Postovi: 97
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Vaši predlozi

Post od harmonikaš_ivan »

ja sam tu....svaki dan ili svaki drugi dan dođem na forum.... :D
Korisnikov avatar
qwert
120 basova
120 basova
Postovi: 126
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Vaši predlozi

Post od qwert »

Moj predlog bi bio da se uradi nesto po pitanju ozivljavanja foruma i povecanja posecenosti.
Tu bih se slozio sa kolegom @micha56 da treba da se na forumu nadje jos ponesto osim harmonike, nesto sto bi zainteresovalo i ostale muzicare da dodju (gitariste, klavijaturiste, bubnjare, pevace...), pa sto da ne bude i nekog sadrzaja nevezano za muziku! Koliko mogu da vidim na netu, svaki forum koji je usko vezan za odredjenu oblast ima i neke opste teme nevezane za tu oblast kojom se bavi.

I trebalo bi se pozabaviti reklamom, evo ja sam vec na nekoliko drugih foruma postavio par linkova koji vode ovuda, pa mogli bi tako nesto svi da ucinimo, da popularizujemo harmoniku Slika

Pozdrav administraciji i svim clanovima. Laku noc Slika
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Vaši predlozi

Post od micha56 »

Ja sam cak otvorio novu temu u okviru muzike na forumu lendovisanje.com (muzika harmonike) i dao link kao reklamu da o harmonici ima mnogo vise na ovom nasem sajtu. Takodje izreklamirao sam nas i na forumu WarezSerbia i na jos nekim.

Ali sve je to malo - Ok, treba takva reklama, ali sadrzaj foruma mora da se prosiri - a za takve stvari potrebno je vise moderatora i urednika, kojih za sada nema dovoljno.
Konkurs je i sada otvoren - i sta .... Niko nece jer je besplatno ili nesto drugo????

E, to je problem. I sve dok se to ne resi - nece moci da se izvrsi prosirenje i jace popularisanje foruma i muzike harmonike.

Pozzzz.
Korisnikov avatar
Administrator
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 142
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Vaši predlozi

Post od Administrator »

Bravo momci, sto se vise nas bude trudilo da popularizuje harmoniku, to je uspeh zagarantovaniji! :D
Odgovori