Pitanje oko izbora capture programa

Pravila foruma, predlozi, sugestije i kritike, uputstva za rad na forumu i slično.
Odgovori
MladenIsakovic
120 basova
120 basova
Postovi: 212
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Pitanje oko izbora capture programa

Post od MladenIsakovic »

Poz, društvo, imao bih jedno pitanje...
Naime, vidim da mnogi od vas ovde postavljaju svoje snimke, nešto odsviraju za nas, društvo sa foruma, pa sam i ja to hteo da uradim. Jes' da ne vežbam, i da to nije više kao pre, al' nema veze, eto tek da se predstavim, kao i vi. E sad, ja nemam profesionalnu kameru, pa sam to hteo da uradim pomoću web kamere, međutim, zvuk je - 'bem li ga, totalno deformisan, ne deformisan, ali harmonika mnogo drugačije zvuči, a moram da se suzdržavam, jer čim malo jače rastegnem, ili neki krešendo, odmah krcka zvuk, a sama harmonika zvuči kao da sviram kroz dvoja vrata :cry:
Sad, kontam da nije možda do programa kojim snimam - iskoristio sam onaj windowsov Movie Maker, možda on nekako izobliči zvuk, jer na skajpu zvuk je sasvim OK. Pa sam hteo da pitam, kojim programom vi sebe snimate (vi koji ne snimate pravom kamerom), da probam i ja, jer ovako ne zvuči kako treba??
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Pitanje oko izbora capture programa

Post od alibaba40 »

Pozdrav Mladene , samo da ti odgovorim na ovo pitanje, ima jedan moj snimak na forumu sto me je micha postavio i taj snimak je sniman sa mobitela pa sam ga stavio na youtube, a druge snimke sam napravio sa webcamerom i mogu ti reci da su jako lose ispali.Probaj preko mobitela pa ces da vidis razlike.Eto toliko jarane.Pozzzzzzzzzzzzz :svirac:
Odgovori