Goran Vorgić - Worga

Ljudi bez kojih harmonika ne bi progovorila. Biografije harmonikaša.
Pravila foruma
Ukoliko imate biografiju nekog harmonikaša koji se još uvek ne nalazi u ovom delu foruma, slobodno postavite novu temu sa tekstom biografije. Cilj je da ovde sakupimo biografije svih naših i svetskih harmonikaša.
Korisnikov avatar
skylionM
120 basova
120 basova
Postovi: 142
Pridružio se: 08 Apr 2013, 23:56
Kontakt:

Re: Goran Vorgić - Worga

Post od skylionM »

Sa snimaka sa ytuba se može čuti da je Vorga vrhunski klavirni harmonikaš, ali poseban je doživljaj kada ga slušate uživo solo u sobi, zvuk pun, tehnika takva da i najteže stvari izgledaju kao da svira dečje pesmice. Jeste da se poznajemo, a ko jednom Vorgu upozna ne može a da ga ne smatra prijateljem, jer je lafčina. Ipak sam objektivan kada kažem da je vrhunski muzičar i jedan od najboljih klavirnih harmonikaša u zemlji. Dvadeset godina imam Guerrini, nisam znao da može onako da zvuči dok je Vorga nije rastegao :-) Pozdrav prijatelju
Worgosiwa
48 basova
48 basova
Postovi: 55
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Goran Vorgić - Worga

Post od Worgosiwa »

Drugari,HVALA OD SRCA!
Nisam ni slutio da će me pri povratku sa letovanja sačekati toliko lepih komentara. :svirac: :harmonikas:
Ovo već predstavlja OZBILJNU OPOMENU da bi trebalo da sednem i da vežbam matični instrument a Boga mi i da snimam nove kompozicije.Neću da obećavam jer nisam vaspitan da lažem,ono što mogu je da prvo vas ovde na forumu obavestim kad bude bilo novih kola ili drugih kompozicija.
Neka vas Bog čuva,ovakve situacije daju čoveku volje da nešto novo uradi.
Stenje na domaćoj muzičkoj(nazovi) sceni je uticalo i na mene da se povučem i uglavnom radim za druge ljude po njihovoj želji.
Worgosiwa
48 basova
48 basova
Postovi: 55
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Goran Vorgić - Worga

Post od Worgosiwa »

Htedoh reći STANJE a ne STENJE ...ko zna,možda i nisam pogrešio. :zbunjen:
Odgovori