Zoe Tiganouria

Ljudi bez kojih harmonika ne bi progovorila. Biografije harmonikaša.
Pravila foruma
Ukoliko imate biografiju nekog harmonikaša koji se još uvek ne nalazi u ovom delu foruma, slobodno postavite novu temu sa tekstom biografije. Cilj je da ovde sakupimo biografije svih naših i svetskih harmonikaša.
MladenIsakovic
120 basova
120 basova
Postovi: 212
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Re: Zoe Tiganouria

Post od MladenIsakovic »

Slatka ova koleginica, rado bih s'njom malo - ono - svirao u duetu :D
Ja podržavam nju na ovom forumu, ne mora svako biti Kemiš, ali je lepša od Kemiša :D
Bravo, Mićo, ja predlažem da je pozovemo u goste kad bude zgodna prilika, malo da nam svirka :)
Poslednja izmena od MladenIsakovic u 14 Jan 2011, 22:06, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Zoe Tiganouria

Post od micha56 »

MladenIsakovic napisao:Slatka ova koleginica, rado bih s'njom malo - ono - svirao u duetu :D
Ja podržavam nju na ovom forumu, ne mora svako biti Kemiš, ali je lepša od Kemiša :D
Bravo, Mićo, ja predlažem da je pozovemo u goste kad bude zgodna prilika, malo da nam svirka :)
Uh i jaaaaaaaaaa!

Pozzz.
Korisnikov avatar
VPValter
16 basova
16 basova
Postovi: 20
Pridružio se: 20 Dec 2012, 01:55
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Zoe Tiganouria

Post od VPValter »

Haha, video sam je jednom u Frankfurtu, slušala me je dok sam isprobavao Rolanda :) Ja mislio da je neka hostesa/promoterka/manekenka, tako izgleda.
Posle sam je video da svira na njihovoj prezentaciji... Čak mi se i nasmešila 8-) :lol:
Kasnije sam je "izgooglao" i saznao ko je...
Što se svirke tiče, reći ću da je gledam samo na spotovima i slikama... toliko.

Inače od Rolandovih demonstratora mi je ubedljivo najbolji Ludovic Beier, francuz. Možda otvorim temu o njemu kad prikupim info...
Odgovori