Slavko Mitrović Cale

Ljudi bez kojih harmonika ne bi progovorila. Biografije harmonikaša.
Pravila foruma
Ukoliko imate biografiju nekog harmonikaša koji se još uvek ne nalazi u ovom delu foruma, slobodno postavite novu temu sa tekstom biografije. Cilj je da ovde sakupimo biografije svih naših i svetskih harmonikaša.
guerini
120 basova
120 basova
Postovi: 276
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Slavko Mitrović Cale

Post od guerini »

Vrlo slican stil kao Pavkovicev.
Ivan1989
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 16 Okt 2017, 16:03

Re: Slavko Mitrović Cale

Post od Ivan1989 »

Dobar Dan,

Prvo se izpricavam zbog loseg srbskog jezika.
Ja sam iz Austrije (Graza) i svirac harmonike. Moj Tata obozava Slavko Mitrovica i stalno prica od konzerta. Dali neko ima kontaktne informacije ili link na website gdje se moze saznat kad i gdje Slavko svira?
Zelio bi mome Tati pokloniti kartu za konzert.
Hvala na vasoj pomoc.

Lp Ivan
mitkenislija
16 basova
16 basova
Postovi: 38
Pridružio se: 09 Avg 2017, 04:16

Re: Slavko Mitrović Cale

Post od mitkenislija »

Dallape 1960 i ti batakanda1973 zero sette fabrika je pod vlasnistvom bugarija sada a nekada bila pod vlasnistvom giulietti cija je f serija kabinska uglavnom najbolja zero sette mu dodje kao prezident najbolja serija moram nesto da kazem sto sam cuo a to je da je cale mutan kao i pavkovic nek se administratori ne uvrede i izvinjavam se za ovo sto cu reci nije nista uvredljivo to je samo moje misljenje a to je da su cale i pavkovic bili kumovi a raskrstili su kumstvo i hteli su da se pobiju ispred kafane na ferku nije samo to i cale je mutan dok je bio u kud gradimir svirao je artist koja je bila uvlasnistvu kuda artist 6 iz 57 godine odlicnog zvuka koja je 70tih kao ukradena poznato je da su u zero sette stavljani amano i binci tonovi kad mu je jedan majstor skoro otvarao harmoniku video je settimio soprani concerto natpis na tonovima sta vam to govori... sta se desilo sa tom artist i otkud njeni tonovi u caletovoj harmonici ostace samo misterija koju on najbolje zna ja samo sporim njegovu covecnost mutan je takav je a njegovo muziciranje obozavam i ne mogu sporiti da je vrhunski muzicar
Odgovori