Pobednici Prve harmonike u Sokobanji

Ljudi bez kojih harmonika ne bi progovorila. Biografije harmonikaša.
Pravila foruma
Ukoliko imate biografiju nekog harmonikaša koji se još uvek ne nalazi u ovom delu foruma, slobodno postavite novu temu sa tekstom biografije. Cilj je da ovde sakupimo biografije svih naših i svetskih harmonikaša.
Odgovori
robert-plana
16 basova
16 basova
Postovi: 32
Pridružio se: 13 Avg 2011, 00:12

Re: Pobednici Prve harmonike u Sokobanji

Post od robert-plana »

Ja sam samo izneo moje misljenje iza sebe imam veliko iskustvo u muzici jer sam proveo 17 godina na radiju.Tako da smatram da nikog nisam uvredio.Pozz.
Druga stvar ja ne sviram uopste harmoniku Sto se tice Bobana Boban nije pocetnik vec neko ko je 2 puta bio Prva harmonika Srbije Soko Banja a ima 10 god. Smatram da je ovaj forum otvoren za muzicare i da ja isto mogu da komentarisem kao i svi ostali.Moje misljenje je takvo. :svirac:
Korisnikov avatar
micha56
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 770
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Cuprija

Re: Pobednici Prve harmonike u Sokobanji

Post od micha56 »

robert-plana napisao:Ja sam samo izneo moje misljenje iza sebe imam veliko iskustvo u muzici jer sam proveo 17 godina na radiju.Tako da smatram da nikog nisam uvredio.Pozz.
E, sad si rekao kako treba "Ja sam samo izneo moje misljenje ..."
To i jeste tvoje misljenje i sa njim mogu, a i ne moraju da se sloze ostali forumasi.

Ja se npr. ne slazem sa tobom u vezi Pavkovica i Djokica, a mozda ce se drugi sloziti ...

Pozdrav.
Korisnikov avatar
Shop
120 basova
120 basova
Postovi: 197
Pridružio se: 08 Avg 2011, 09:39
Lokacija: Petrovac na Mlavi

Re: Pobednici Prve harmonike u Sokobanji

Post od Shop »

Nije u redu prozivati na ovakav nacin,javno velicine kao sto su maestro Pavkovic i Djokic!

izvinite ali morao sam ovo da kazem

pozz
Bata Kanda 73
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 701
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Pobednici Prve harmonike u Sokobanji

Post od Bata Kanda 73 »

Naravno da se ima pravo na misljenje (i dobro si reko u drugom postu),ali isto tako smo mi izneli SVOJE misljenje u odnosu na tvoje i Bobanovo.Ali bi trebalo da malo povedete racuna kada govorite o pojedinim muzicarima-harmonikasima poput predhodno pomenutih,ljudi su pisali noviju istoriju srpske muzike! A ti,nakon tolikih god.iskustva na radiju(kako kazes) ne bi smeo da dozvolis sebi takvo neznanje sto se muzike tice i da lose savetujes malog Bobana.To sto je dete (kako si reko) dvostruki prvak Srbije u Soko Banji znaci SAMO da mali ima talenta koji treba izbrusiti na pravi nacin a nikako neznaci da on nije pocetnik-naprotiv,on jeste pocetnik i to itekako!Takvu decu bas sada treba vaspitati (muzicki a i drugacije) sta su prave vrednosti,cega treba da se pridrzavaju ,sta je bitno a sta manje bitno...tj.usmeriti ih u pravom smeru i na pravi nacin!U suprotnom.uspeh (onaj zeljeni) ce sigurno izostati.p.s. nezamerite na nekim ostrijim komentarima-oni su uvek veoma dobronamerni! :depkvk: Veliki pozdrav! :svirac:
MladenIsakovic
120 basova
120 basova
Postovi: 212
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Re: Pobednici Prve harmonike u Sokobanji

Post od MladenIsakovic »

Bata Kando, sve što si rekao - apsolutno si u pravu.
Zbog medija takvih kakvi jesu (tv, radio, časopisi pa i net) muzika se srozala tu gde je danas, jer su umesto muzike, počeli da gledaju na neke sporedne stvari, i učinili ih glavnim.
Šta fali da neko bude na nekom mestu, i 100godina, ako je dobar, kvalitetan, i ako je teško pronaći adekvatnijeg na to mesto. Zato što svako hoće da radi ono što ne zna, zato i jeste tako u zemlji, ne samo u muzici, već uopšte.
Korisnikov avatar
BOBAN-POLJANA
48 basova
48 basova
Postovi: 61
Pridružio se: 10 Okt 2011, 19:42

Re: Pobednici Prve harmonike u Sokobanji

Post od BOBAN-POLJANA »

Ja sam vec dva puta pobedio u Sokobanji a imam samo 10 godina. Mene gospodin Pavkovic nije ostetio, nemam razloga da budem protiv njega medjutim, meni smeta jedno, zasto na svakom takmicenju u poslednjih par godina mora sve on da bude u ziriju a sto je sramno da nema ni jedan dugmetarac. U ziriju su svi clanovi koji sviraju klavirne harmonike. E to mi smeta.
MladenIsakovic
120 basova
120 basova
Postovi: 212
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Re: Pobednici Prve harmonike u Sokobanji

Post od MladenIsakovic »

Nema to mnogo veze, on je i pedagog, pa zna šta i kako. Samo ti vežbaj i uživaj, ne brini mnogo za žiri ;)
Korisnikov avatar
BOBAN-POLJANA
48 basova
48 basova
Postovi: 61
Pridružio se: 10 Okt 2011, 19:42

Re: Pobednici Prve harmonike u Sokobanji

Post od BOBAN-POLJANA »

Ja vezbam i uzivam dok vezbam, cak sta vise vidim da se mi ne razumemo ali nema veze.
Korisnikov avatar
BOBAN-POLJANA
48 basova
48 basova
Postovi: 61
Pridružio se: 10 Okt 2011, 19:42

Re: Pobednici Prve harmonike u Sokobanji

Post od BOBAN-POLJANA »

Zasto niko nije nista izbacio od pokojnog Mice Ivanovica coveka koji je imao skolu harmonike i koji je imao vise od 50 svojih ucenika koji su pobedjivali u Sokobanji u raznim kategorijama.
Korisnikov avatar
Webmaestro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Postovi: 1368
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Kontakt:

Re: Pobednici Prve harmonike u Sokobanji

Post od Webmaestro »

Eto vidis sine da Pavkovic i dugmetarce pusta da pobede, iako je klavirkas ;)
Odgovori