Dallape Organ-tone 140 basova

Pravila foruma
Prilikom postavljanja oglasa nemojte stavljati linkove ka vašem oglasu na nekom drugom sajtu! Postarajte se da u postu napišete što više detalja o predmetu oglasa, kao i kontakt podatke.
Odgovori
Harmonikas Kikinda
Nema harmoniku
Postovi: 6
Pridružio se: 12 Feb 2013, 19:52

Dallape Organ-tone 140 basova

Post od Harmonikas Kikinda »

Prodajem Dallape aragantonu 140 basova dugmetara,4 glasa,2 podbradnjaka, teska je 11,5kg, crne boje, prvi i jedini vlasnik, harmonika je u odlicnom stanju kao nova je cak su i kaisevi originalni, ukrasna dekla, nikada popravljana ili slicno, daje izvrstan zvuk svaka jedna dirka radi, nisu popucali tonovi ni jedan, bukvalno fabricko stanju, uglavno svirani ispracaji, svadbe, krstenja itd itd. harmoniku je najbolje pogledati licno da se i sami uverite u kvalitet ocuvanost i ton koji daje, ne saljem nikakvim kurirskim sluzbama samo licno preuzimanje! radi vise informacija kontakt na telefon 0230424603 ili 0645345853

slike su od harmonike koja se prodaje! Moze zamena za auto uz moju doplatu god. od 2002-03 pa nagore uz dogovor.

Link uklonjen (zabranjeno postavljanje linkova ka oglasima na drugim stranicama!)

Lepa korekcija cene samo za ozbiljne kupce ! ! POVOLJNO
Poslednja izmena od Webmaestro u 12 Feb 2013, 20:14, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Link uklonjen (zabranjeno postavljanje linkova ka oglasima na drugim stranicama!)
Harmonikas Kikinda
Nema harmoniku
Postovi: 6
Pridružio se: 12 Feb 2013, 19:52

Re: Dallape Organ-tone 140 basova

Post od Harmonikas Kikinda »

Evo i koja slika cisto da se vidi kako harmonika izgleda najbolje je pogledati uzivo i isprobati uveriti se u njen kvalitet

Slika

Slika

Slika

Slika
Harmonikas Kikinda
Nema harmoniku
Postovi: 6
Pridružio se: 12 Feb 2013, 19:52

Re: Dallape Organ-tone 140 basova

Post od Harmonikas Kikinda »

Cena harmonike je 1100e nije fixno hitno je potreban novac za dalje informacije na 0230424603 ili 0645345853

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Korisnikov avatar
dugmetarac78
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1239
Pridružio se: 31 Maj 2012, 20:31

Re: Dallape Organ-tone 140 basova

Post od dugmetarac78 »

To nije originalna dallapa zar ne???
Harmonikas Kikinda
Nema harmoniku
Postovi: 6
Pridružio se: 12 Feb 2013, 19:52

Re: Dallape Organ-tone 140 basova

Post od Harmonikas Kikinda »

Delovi su doneti iz italije sklapana je u beogradu 1969god.harmonika je kao nova msm da ima udaren zig ovo je dedina harmonika on ne svira vec 7,8god.tako da se ja slabo razumem u njih i prvi je vlasnik harmonika je dosta dobro ocuvana bukvalno kao nova tako,bila je namenjena meni ali mene to ne zanima,da cena nije fixna naveo sam prodaja zbog kupovine auta harmonika se moze probati,proveriti u bilo koje doba .. :)
Odgovori