GUERRINI CHAMPION PRESIDENT ORO ELEGANT

Pravila foruma
Prilikom postavljanja oglasa nemojte stavljati linkove ka vašem oglasu na nekom drugom sajtu! Postarajte se da u postu napišete što više detalja o predmetu oglasa, kao i kontakt podatke.
Odgovori
Darko1981
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 25 Maj 2014, 17:24

GUERRINI CHAMPION PRESIDENT ORO ELEGANT

Post od Darko1981 »

Imam harmoniku Guerrini champion president oro elegant. Ne sviram vec 8 godina pa bi bilo vreme da tu harmoniku opet neko svira. Ja sam svirao na njoj oko 3....4 godine (kucno sviranje 1 sat dnevno). Harmonika nikad nije svirana van kuce. Svako ko je probao je rekao da cak jos nije ni razradjena. Evo par informacija o njoj:
Harmonika je kupljena za vreme bombardovanja 1999g. u Italiji direkno kod gospodina Guerrini u Castelfidardu. Ona je bila porucena od jednog jako poznatog harmonikasa u Srbiji za studijsko snimanje, ali nije mogla da se uveze u to vreme. Tako da je g. Guerrini morao na drugo mesto da proda harmoniku. Od tad je bila u Svajcarskoj, a posle toga je doneta u Srbiju.
Harmonika je u odlicnom stanju, kao nova.
Ko ima interes za ovu harmoniku moze da se javi na sledeci meil: [email protected]

GUERRINI CHAMPION PRESIDENT ORO ELEGANT
Profesionalni model.
Ovaj model predstavlja vrhunac kvaliteta u proizvodnji firme Guerrini. Ovaj znacajan model tipa dugmentare omogucava izvodjenje svih vrsta kompozicija iz razlicitih krajeva Srbije. RUCNO izradjeni tonovi najboljeg kvaliteta,zlatasti dekor i ukrasi daju ovom modelu izgled zivosti i topline sto ga cini eskluzivnim proizvodom firme Guerrini. Model sa Piccolo registrom. Tonovi rucno radjeni najboljeg kvaliteta 43 dirke, 4 GLASA, 11+ M registara, 140 basova, 5 tonova, 7 registara

Slika

http://s30.postimg.org/89w8dww4d/20140531_080840.jpg[/img][/url]
Dugmetarac03
Nema harmoniku
Postovi: 1
Pridružio se: 05 Jan 2016, 23:59

Re: GUERRINI CHAMPION PRESIDENT ORO ELEGANT

Post od Dugmetarac03 »

Koja je cena :svirac:
Odgovori