Cordovox mod:241

Pravila foruma
Prilikom postavljanja oglasa nemojte stavljati linkove ka vašem oglasu na nekom drugom sajtu! Postarajte se da u postu napišete što više detalja o predmetu oglasa, kao i kontakt podatke.
Odgovori
mbkrhr
16 basova
16 basova
Postovi: 40
Pridružio se: 14 Okt 2012, 14:17

Cordovox MOD:241

Post od mbkrhr »

Prodajem Cordovox mod:241.Harmonika ima duplu kabinu(2+2),rađena je u Scandallijevoj tvornici 77.godine.Ima 13+1+3 registra,na klavijaturi je 4-glasna,a na basu 5-glasna.Na harmonici je sve ispravno i sve radi.Dogovor oko cijene i moguća zamjena za Dallape SupermaestroIV original ili Guerrini Superior 3,4 original,moja doplata.
petar3petar
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 536
Pridružio se: 02 Jul 2011, 23:23

Re: Cordovox MOD:241

Post od petar3petar »

Koliko znam sve Cordovox harmonike bile su sa elektronikom.
Predpostavljam da je toj izvađena elektronika i stavljena nova ili pokrpana stara maska.
mbkrhr
16 basova
16 basova
Postovi: 40
Pridružio se: 14 Okt 2012, 14:17

Re: Cordovox MOD:241

Post od mbkrhr »

Harmoniku sam kupio kod gospodina Vuzema u Samoboru.On je iz nje izvadio elektroniku,stavio master na mjesto registara i stavio je registre od Siwe&Figli super quattro artist.Maska je od neke druge harmonike ali harmonika je izvrsna i ispravana.Mjenjam ju jer imam band pa mije potrebna bolja (dallape guerrini...)
mbkrhr
16 basova
16 basova
Postovi: 40
Pridružio se: 14 Okt 2012, 14:17

Cordovox mod:241

Post od mbkrhr »

Prodajem harmoniku Cordovox mod:241.Harmonika ima 13+M+3 registra,na primu je četveroglasna,a na basovima peteroglasna.Harmonika ima duplu kabinu(2+2) sa prvom klasom Scandallijevih tonova.Harmonika je proizvedena u Scandallijevoj tvornici 70-ih godina za američko tržište.Na harmonici je sve original i dolazi sa pripadajućim koferom.U harmoniku nije potrebno ulagati.Cijena nije fiksna!
Moguća zamjena za Siwa&Figli Cobra ili quattro,Dallape SupermaestorIV plus moja doplata.
Slike:http://www.njuskalo.hr/harmonike/cordov ... s-12385421
Odgovori