Prodajem Dallape dugmetaru

Pravila foruma
Prilikom postavljanja oglasa nemojte stavljati linkove ka vašem oglasu na nekom drugom sajtu! Postarajte se da u postu napišete što više detalja o predmetu oglasa, kao i kontakt podatke.
batadjero
48 basova
48 basova
Postovi: 75
Pridružio se: 14 Apr 2011, 13:00

Re: Prodajem Dallape dugmetaru

Post od batadjero »

Harmonika je u odlicnom stanju ako izuzmem par mesta gde se oljuskao celulod ali to je zanemarljivo samo sto cu joj jos uraditi ja licno oprugice na kozicama radi boljeg zatvaranja ..Mozda si i u pravu bolje da je ja cuvam za sebe:))
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Prodajem Dallape dugmetaru

Post od Dallape 1960 »

sta bi sa ovom harmonikom? kakva joj je sudbina? :)
batadjero
48 basova
48 basova
Postovi: 75
Pridružio se: 14 Apr 2011, 13:00

Re: Prodajem Dallape dugmetaru

Post od batadjero »

Jos je na prodaju a i uporedno sviram sa njom decaci ovi se zalicu za Guerinke pa teze ide prodaja....ali pitaju ljudi zovu...
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Prodajem Dallape dugmetaru

Post od Dallape 1960 »

Joj brate dragi veruj mi dosadi mi ponekad da se ponavljam, imam osecaj da smorim ponekad, ali stvarno je bruka..ejjj..dallape original 1000 eura..a neke igracke ljudi prodaju 4-5 hiljada.. odgovorno ti tvrdim i uvek mogu to i prakticno da dokazem ta tvoja harmonika je BOMBA VRH vasiona za vecinu toga sto kazes da "deca pucaju"-pucaju samo oni koji ne znaju..bas me zanima kakav plan imas, i koju harmoniku sviras pored ove dallape, kojom bi je to harmonikom zamenio.. :pudc8:
batadjero
48 basova
48 basova
Postovi: 75
Pridružio se: 14 Apr 2011, 13:00

Re: Prodajem Dallape dugmetaru

Post od batadjero »

Hahah u pravu si druze 100 posto ova harmonika je odlicna a nazalost cene Dallapa su katastrofalno pale da ne moze ni za hiljadarku da se prodaju...Pitas me sa kojom bi zamenio ovu moju dallapu imam nesto izuzetno i ne prodajem dzabe a ako je ne prodam za neko kratko vreme necu ni da je prodam...
Imama Dallape supermaestro iz 1961 grom harmonika jeste u losem stanju ali cu da je sredim pa mi treba novac..Ne zelim da se hvalim zato sto je moja ali od mnogo probanih harmonika ova je daleko nadmocnija tonski i ima dusu neverovatnu to najvise cenim...
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Prodajem Dallape dugmetaru

Post od Dallape 1960 »

Auh..nista ne objasnjavaj..RAZUMEO :jdishddf: svaka cast..skidam kapu majstore..ja rekoh neces valjda nekog plastikanera od nove generacije da kupis..da kesnes par hiljadarki i da nemas nista pa da se zakovrnem u nesvest iako nisu moje pare :asdfnjo: jos jednom svaka cast
Dallape 1960
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 709
Pridružio se: 27 Maj 2011, 21:25
Lokacija: Kosovo i Metohija

Re: Prodajem Dallape dugmetaru

Post od Dallape 1960 »

Druze jesi li sredio svoju supermasto? Koja joj je cena? :-)
Odgovori