prodajem scandalli i hohner

Pravila foruma
Prilikom postavljanja oglasa nemojte stavljati linkove ka vašem oglasu na nekom drugom sajtu! Postarajte se da u postu napišete što više detalja o predmetu oglasa, kao i kontakt podatke.
mamula
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 16 Jun 2011, 07:57

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od mamula »

Postovanje gos. Licina, ako moze pitanje iz kojeg ste mjesta?
idriz licina
48 basova
48 basova
Postovi: 52
Pridružio se: 17 Jun 2011, 09:36

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od idriz licina »

gospodine mamula jasam iz sarajeva ali dolazim za sarajevo samo naljeto jer zivim u svedskoj. :svirac: pozdrav.licina.
mamula
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 16 Jun 2011, 07:57

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od mamula »

Mozete li okaciti na youtoube kako zvuci ta Hohnerica? I da li zaista ima 9.5kg kao sto pise?
hvala
idriz licina
48 basova
48 basova
Postovi: 52
Pridružio se: 17 Jun 2011, 09:36

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od idriz licina »

gos.mamula upravosam ponovo vagao hohnera,nebi htio da nebude istina ono sto napisem.sa remenima ili kaisima kako hocete moja vaga pokazuje tacno 10kg.akaisi su siroki kozni i novi.znaci prema ovom vaganju 10 kg sa kaisima.pokusacu staviti na yutoub cisto da cujete kako zvuci mada to nikad nemoze bit sto je u stvarnosti,uglavnom harmonika nije nikada radjena i nema ni jednog grama zakrpe,tonovi ne ljepe i sve radi podpuno normalno.imala je jednog vlasnika od 1964 god.ajasam 2,gi vlasnik zadnje 4god,inikada nije povukla unutra dim cigarete ili svirana u kafani,apo mom misljenju nijetoliko ni svirano na njoj,sasvim lagano i polako.dihtuje fantasticno,postaviosam slike i neizgleda uopste dobro koliko u stvarnosti.poz.licina :P
idriz licina
48 basova
48 basova
Postovi: 52
Pridružio se: 17 Jun 2011, 09:36

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od idriz licina »

mamula
120 basova
120 basova
Postovi: 173
Pridružio se: 16 Jun 2011, 07:57

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od mamula »

Postovanje gospodine Licina, hvala Vam na postavljenom videu. Ja sam kupio harmoniku prije 10-ak dana, nisam mogao vise da cekam. Prolazile su mi svirke, a nisam imao instrumenat.
Jos jednom hvala i sve najbolje! :depkvk:
idriz licina
48 basova
48 basova
Postovi: 52
Pridružio se: 17 Jun 2011, 09:36

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od idriz licina »

ok.gospodine mamula nadamse da ste kupili dobru harmoniku,ja imam uvjek par harmonika,sada trenutno imam skandali super-6 hohner morino weltmeister supita-s5-excelzior ac.ako vas ili nekoga bude nesto interesovalo moze da se javi,sve su u super stanju,nek vam je sretno sa novom harmonikom i zelim vam da zaradite puno novcanica i kupite jos bolju.pozdrav licina.
Ionika
16 basova
16 basova
Postovi: 22
Pridružio se: 28 Maj 2012, 02:34

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od Ionika »

Znam da je oglas star, ali molim kolegu Idriza da se javi ovdje, zelio bih vasu mail-adresu radi eventualne narudzbe harmonike.
Hvala.
idriz licina
48 basova
48 basova
Postovi: 52
Pridružio se: 17 Jun 2011, 09:36

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od idriz licina »

postovanje ,,,evo moja meil adresa,,,[email protected]
trenutno imam scandalli super6 i armando bugari chc king size cassoto ako ste zainteresovani javite se i poslacuvam slike od harmonika a i na skaip mozete vidjeti i cuti,harmonike koje imam su iz 77godine i 78,fantasticno ocuvane,nisu svirane izvan kuce,pozdrav za vas,idriz licina,
idriz licina
48 basova
48 basova
Postovi: 52
Pridružio se: 17 Jun 2011, 09:36

Re: prodajem scandalli i hohner

Post od idriz licina »

prodajem harmoniku armando bugari 78 god,proizvodnje,u perfektnom stanju,
armando bugari sampion king size casoto artist,
13+7 reg-4glasna+5glasna 2+2 kabina-120 basova crna crni reg,bjeli basovi crni meh
harmonika je sva radjena u mahagoni unutra, fasene i kabina su mahagoni tonovi i sve na harmonici je orginalno iz 78 godine.
tezina je 12kg
klavijatura puno dobra i mekana
basovi fantazia tonski fantasticna
bez ogrebotina
ima kofer
ako vas zanima ovakva harmonika ili neka druga javitese,
[email protected]
pozdrav za sve harmonikase i druge muzicare,idriz licina.
Odgovori