Kupujem guerrini champion ili settimio soprani artist 6

Pravila foruma
Prilikom postavljanja oglasa nemojte stavljati linkove ka vašem oglasu na nekom drugom sajtu! Postarajte se da u postu napišete što više detalja o predmetu oglasa, kao i kontakt podatke.
Odgovori
Aleksandar Senicic
Nema harmoniku
Postovi: 4
Pridružio se: 27 Maj 2013, 14:40

Kupujem guerrini champion ili settimio soprani artist 6

Post od Aleksandar Senicic »

Cena maksimalno do 4500 e
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Kupujem guerrini champion ili settimio soprani artist 6

Post od Koca »

Druze da li kupujes celu harmoniku ili samo desni polukorpus za te pare? Ne znam koliko si u toku sa cenama.
Aleksandar Senicic
Nema harmoniku
Postovi: 4
Pridružio se: 27 Maj 2013, 14:40

Re: Kupujem guerrini champion ili settimio soprani artist 6

Post od Aleksandar Senicic »

Imate pravo trenutno sam skupio toliko i ne znam zasto su cene toliko skocile...vidim da ih cene minimalno 6000 i moram jos da stedim izgleda
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Kupujem guerrini champion ili settimio soprani artist 6

Post od Koca »

Dallapu Supermaestro bi isto mogao probati tj. sve sto ti je u blizini i na prodaju i sto nije, probas pa ces videti sta bi jos bilo interesantno po tvom ukusu.
Korisnikov avatar
sampionce
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 603
Pridružio se: 04 Feb 2012, 22:41

Re: Kupujem guerrini champion ili settimio soprani artist 6

Post od sampionce »

Коча је Доктор овог форума (далеко најпосвећенији члан!) и треба га с пажњом читати/слушати!
Поред тога, ни приватно (порец сајбер-Коче :D ) утисак није друкчији...

Што се ССА6 тиче, недељама ми је "искакао" оглас за продају исте (дугметаре, ценим да то тражите јер помињете "Шампионку"), и истој је падала цена од 8000 до 6000, и мање... Нисам пратио оглас до краја.

Поуздано знам да се недавно клавирка (!!) ССА6, ова копија "легендарне" (ничим ни близу оригинала!) продала за 4500€. По мом убеђењу - реална цена, данас. Све преко тога је вишак.

Послушајте Кочу - пробајте што више различитих инструмената - будите стрпљиви (!!!) и тек онда пазарите!
Aleksandar Senicic
Nema harmoniku
Postovi: 4
Pridružio se: 27 Maj 2013, 14:40

Re: Kupujem guerrini champion ili settimio soprani artist 6

Post od Aleksandar Senicic »

Sve vas razumem,posto trazim dugmetaru bas su njima cene u haosu..ima jedna settimio soprani za 6400 eura ali mi je za sad jos mnogo,svidela mi se tonski sto sam nailazio na youtube a i shampionka je ekstra ali je potraznja uradila svoje i zato su cene daleko nerealne za normalne gradjane,cekacu jos godinu dana da skupim pa cu mozda i moci da nadjem harmonike do 6000 evra
Odgovori