Djelovi nabavka kupi napravi

Pravila foruma
Prilikom postavljanja oglasa nemojte stavljati linkove ka vašem oglasu na nekom drugom sajtu! Postarajte se da u postu napišete što više detalja o predmetu oglasa, kao i kontakt podatke.
akrivic
Nema harmoniku
Postovi: 4
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Djelovi nabavka kupi napravi

Post od akrivic »

Dragi svi,

Svaki od nas ima bar neko osnovno znaje o harmonikama, neki znaju više, neki znaju dobro svirati no evo za nas koji vole uvijek dotjeravati stvari s ljubavlju i strpljenjem, predlažem da saznamo i podjelimo informacije ovdije o nabavki i dobavljanju pojedinih sitnica i djelova za ovaj predivni instrument koji zovemo harmonika. Internet je pun svega za par dolara kupiš toliko toga što je ovdije kod nas nemoguće uzeti. Ne govorim sad da bi trebali svi biti vrhunski majstori za sve ali ljepo bi bilo naručiti mjeh za neku sitnu lovu i sam ga promjeniti (što mi je uspjelo do sad više puta pa nitko nije glup za izvaditi pa zamijeniti mjeh par brokvica samo) također neke sitnije popravke.
Ja sam do sad polako i bez sile svaki put bi naučio nešto već na pr harmonika sam mjenjao filc ispod dirki čistio dio oko nosača tipki ispod tastature pa bi tipke postale još mekše ljepše sve su to sitnice koje bilo koji od nas slobodnijih i sa puno volje i pažnje može napraviti na svojoj harmonici sigurno neće vlasnici nekih skupih harmonika ali ljudima koji imaju weltmaister, rojalstandard, melodiju, itd nama se isplati i sigurno to ispadne bolje nego kad rade neki "majstori" jer im se na takvim harmonikama neda gubiti vrime. Uvjeren sam da ako ovdije ima ljudi koji mogu i vole detalje i vide detalje, velim uvjeren sam da neke sitne stvari mogu napraviti. U tom smjeru volio bih da podjelimo iskustva linkove i on-line trgovine s opremom za harmonike i tako sitne djelove remenja jastučiće i sve ostalo da svi naučimo koliko i kako su dostupni ti materijali i dodatci svima nama. E-buy, amazon i ostali siguran sam da toga ima.

Kako bi bilo dobro da se javi neki majstor među nama s cjenikom svih djelova i da organizira kupi/prodaj preko interneta kladim se da bi bio glavna faca :) danas za napraviti internet stranicu i organizirati takvo što nije potrebno skoro pa ništa malo volje i par dolara. Kad bi uspjeli samo doći do informacija gdje se sve to nalazi za kupiti i dovesti iz vana ... ja pošto sam programer i imam već par domena na internetu sam bih pokrenuo ovako nešto prodaju djelova i opreme za sve putem on line web shopa ili nečeg sličnog ;)

pozdrav izvinite na predugačkom tekstu,,, :)
Korisnikov avatar
darko
16 basova
16 basova
Postovi: 33
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

kratko

Post od darko »

ja radim web kometreba nek se javi ali dobra ideja
Korisnikov avatar
b.zebec
Nema harmoniku
Postovi: 12
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Djelovi nabavka kupi napravi

Post od b.zebec »

Ideja je jedna od boljih do sad,i mene bi to jako interesiralo. Slika
sinissa
Nema harmoniku
Postovi: 8
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Djelovi nabavka kupi napravi

Post od sinissa »

odlicna ideja ja licno saradjujem s jednim majstorom iz bgd on donosi iz italije sve delove i materijal za harmonike al i mene interesuje dal neko zna jos nekog ko radi s tim pa da uporedimo cene ,tj.da nadjemo naj povoljnijeg saradnika.
Koca
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 1511
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00
Lokacija: Bela Crkva Banat

Re: Djelovi nabavka kupi napravi

Post od Koca »

E LEPO SINISA PA KAKO SE ZOVE TAJ MAJSTOR I IMAS LI TELEFON? JA SAM VIDEO REKLAMIRA SE IZ BEOGRADA NEKI DRAGAN RADOSAVLJEVIC KAO ZASTUPNIK ZA GUERRINI 063/276-994 I ZNAM DA JE CISCENJE SA STIMOVANJEM 200 EVRA A IMA I SVE DELOVE, PA AJDE DA IH UPOREDIMO.
sinissa
Nema harmoniku
Postovi: 8
Pridružio se: 01 Jan 1970, 01:00

Re: Djelovi nabavka kupi napravi

Post od sinissa »

a znam dragana dobar i posten covek i vrlo korektan
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Djelovi nabavka kupi napravi

Post od alibaba40 »

Upravo na tome radim, cim ozdravim pucam za Italiju i snalazim se za dijelove ili bar katalog gdje se moze sta naruciti.
dragan.koja
Nema harmoniku
Postovi: 6
Pridružio se: 03 Mar 2011, 08:05

Re: Djelovi nabavka kupi napravi

Post od dragan.koja »

alibaba40 napisao:Upravo na tome radim, cim ozdravim pucam za Italiju i snalazim se za dijelove ili bar katalog gdje se moze sta naruciti.
Kolega ako se sme znati gde inace dolazis u Italiji?To me interesuje iz prostog razloga sto ovde zivim i radim.Ako vidis ovo javi se.Pozdrav
Korisnikov avatar
alibaba40
Šef orkestra
Šef orkestra
Postovi: 873
Pridružio se: 15 Mar 2011, 13:42

Re: Djelovi nabavka kupi napravi

Post od alibaba40 »

Pozdrav DraganKoja ,najvise sam dole u sirmeoniu kod affi znaci gardasee,jer dole imam prijatelja pa skoknem tako ponekad sa motorom a prije mjesec ipo dana otprilike bio sam u Pavia kod Milana,jer meni nije daleko posto zivim u Innsbrucku Austrija samo predjem preko brda Brennero i eto me u Italiji.
A gdje ti radis,mislim u kom si mjestu? :hmmm:
majstorrade
Nema harmoniku
Postovi: 8
Pridružio se: 09 Avg 2011, 00:55

Re: Djelovi nabavka kupi napravi

Post od majstorrade »

Javljam se prvi put ,imam harmoniku Weltmaister S4,stara oko 30 godina i treba da promenim ceo mehanizam sa registrima, na klavijaturi.Naravno sada je problem gde to naci.Harmonika ima 11 registara i cetveroglasna je.Mislim da odgovaraju svi mehanizmi od 11 registara sa bilo koje Weltmaister harmonike.Ako ima neko bilo kakvu ideju gde bi to mogao pronaci,molim vas da mi napisete.Pozzzz.posting.php?mode=reply&f=60&t=305#
Odgovori